سرویس: سیاسی ۱۹:۲۸ - شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۲

سبحانی‌نیا:با تغییر رییس‌جمهور، تغییری در سیاست‌های اصلی نظام رخ نمی‌دهد

حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: هر کسی که عهده‌دار کرسی ریاست جمهوری در ۴ سال آینده شود می داند که سیاست‌های کلی با نظر مقام معظم رهبری تعیین می‌شود و لذا تغییری در سیاست‌های کلی حاصل نمی‌شود. وی در عین حال گفت: البته ممکن است در […]

حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: هر کسی که عهده‌دار کرسی ریاست جمهوری در ۴ سال آینده شود می داند که سیاست‌های کلی با نظر مقام معظم رهبری تعیین می‌شود و لذا تغییری در سیاست‌های کلی حاصل نمی‌شود.

وی در عین حال گفت: البته ممکن است در روشها و تاکتیک‌ها برای دستیابی به اهداف تغییراتی به وجود آ‌ید که این به معنی تغییر در سیاست‌های کلی نظام نیست؛ در واقع برای دستیبابی به منافع حداکثری و ملی کشور رییس‌جمهور می‌تواند روشهایی کم هزینه‌تر را در نظر داشته باشد که این به معنای تغییر در جزییات نه کلیات در سیاست‌های نظام است.

این عضو هیات رییسه مجلس با بیان اینکه احتمال تغییر در جزییات سیاست‌های کلی نظام در راستای دست‌یابی به اهداف انقلاب امکان‌پذیر است، گفت: هر کدام از این آقایان رییس جمهور شود می‌داند که حفظ و صیانت از حقوق ملت یک وظیفه برای آنها به شمار می‌آید.

سبحانی‌نیا در ادامه با تاکید بر اینکه پیروز عرصه انتخابات ملت هستند، گفت: مردم با حضور در پای صندوق‌های رای ولایت‌پذیری خود را نشان دادند و امید دشمن را به یاس تبدیل کردند، بر این اساس می‌توان گفت پیروز اصلی انتخابات مردم هستند.

وی گفت: رییس جمهوری که توسط مردم انتخاب می‌شود مسوولیت سنگینی در قبال این حضور و مشارکت مردم دارد و باید بتواند مطالبات اصلی مردم یعنی حل مشکلات اقتصادی همچون اشتغال و تورم را در اولین گام بهبود بخشیده و در جهت کاهش فشارهای اقتصادی از دوش مردم گام‌های اساسی را بردارند.

این نماینده اصول‌گرا مجلس شورای اسلامی همچنین با تبریک به مناسبت حضور گسترده مردم به ملت و رهبری، افزود: این ملت با حضور گسترده‌شان حماسه سیاسی را خلق کردند که باید برای رییس جمهور آینده آرزوی توفیق کرد.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.