سرویس: فرهنگی ۱۶:۲۰ - شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۲

کارگردان کلیپ «تا آخر ایستاده‌ایم»:

وقتی دشمن تک می‌زند، ما باید پاتک بزنیم

محمدباقر مفیدی کیا کارگردان کلیپ «تا آخرایستاده ایم» در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی«خبرگزاری دانشجو»، با اشاره به حذف قسمت هایی از این کلیپ توسط صدا و سیما گفت: تنها شبکه ای که کامل کلیپ «تا آخر ایستاده ایم» را پخش کرد، شبکه سه بود و شبکه های یک، شما و نمایش با سانسور این کلیپ را […]

محمدباقر مفیدی کیا کارگردان کلیپ «تا آخرایستاده ایم» در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی«خبرگزاری دانشجو»، با اشاره به حذف قسمت هایی از این کلیپ توسط صدا و سیما گفت: تنها شبکه ای که کامل کلیپ «تا آخر ایستاده ایم» را پخش کرد، شبکه سه بود و شبکه های یک، شما و نمایش با سانسور این کلیپ را پخش کردند و شبکه های دیگر هم که اصلا پخش نکردند.

وی افزود: دلیل حذف بخش هایی از این کلیپ توسط صدا و سیما این است که ظاهرا برخی دوستان فهم درستی از کار رسانه ای ندارند ، وقتی دشمن به ما تک می زند ما هم باید پاتک بزنیم اما روش آن را بلد نیستیم .

مفیدی کیا اضافه کرد: صحنه ای که حذف شد، مربوط پخش ساندیس بود. ما به این مورد که مردم به خاطر ساندیس می آیند، در این کلیپ پاتک زدیم و این طرز تفکر را مسخره کرده بودیم، متاسفانه دوستان نظارت پخش ظاهرا متوجه این موضوع نشدند و به آنها برخورده است .

کارگردان کلیپ تا آخرایستاده ایم خاطر نشان کرد: برداشت بد آنها این بود که ما قصد مسخره کردن مردم را داریم درصورتی که هدف ما تمسخر تفکر دشمن بود.

وی ادامه داد: کلیپ کاملا خصوصی تهیه شده و هزینه زیادی هم داشت، در سیما هم با حذف پخش شد. اعتراض ما به جایی نمی رسید چون هم زمان نداشتیم و هم می خواستیم به افزایش مشارکت کمک کنیم .

مفیدی کیا در پایان گفت: البته جای اعتراض برای ما هست، چون کلیپ کاملاخصوصی است و صدا و سیما صاحب آن نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.