سرویس: اخبار شهرضا ۱۵:۰۴ - یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۳

دیدار فرماندهان یگان های نظامی گروه ۲۲ توپخانه با امام جمعه شهرضا

در آستانه گرامیداشت روز ارتش فرماندهان یگان های نظامی گروه ۲۲ توپخانه شهرضا با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.

به گزارش شهرضانیوز، فرمانده گروه ۲۲ توپخانه شهرضا در این دیدار با اشاره به این که روز ۲۹ فروردین ماه از سوی امام خمینی(ره) به عنوان روز ارتش نامگذاری شده است گفت: نام گذاری این روز به عنوان روز ارتش باعث شد که ارتش این فرصت را پیدا کند که بتواند در طول ۸ سال دفاع مقدس و بعد از آن ولایت مداری و ارادت خود را به ائمه اطهار نشان دهد.
سرهنگ همتی با اشاره به این که ارتش جمهوری اسلامی ایران به یک وضعیت پایش و رصد اطلاعات رسیده است گفت: نیروی زمینی ارتش ایران با برگزاری رزمایشات مختلف در سراسر کشور آمادگی برای مقابله با هرگونه تهدید و تجاوز دشمن را دارد و کاملا آماده است.
امام جمعه شهرضا نیز در این دیدار با اشاره به شهادت صیاد شیرازی گفت: شهادت صیاد شیرازی در سال ۸۷، شهادت دلاورمردی بود که سال‌ها برای حفظ یکپارچگی تمامت ارضی یک کشور در برابر متجاوزان و منافقان ایستادگی کرد و به شهادت رسید.
حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی با اشاره به اینکه شهید صیاد شیرازی در اوج بندگی، عبودیت خود را به نمایش گذاشت و این نمونه بارز از ارتش جمهوری اسلامی ایران است افزود: ارتش یکی از نیروهای پرتوان و مقتدر ما در همه صحنه ها است و به وجود آن افتخار می‌کنیم.
وی با بیان اینکه همه ولایت مداران و معتقد به ولایت جایگاه‌شان در نماز جمعه است افزود: تنها نهادی که از اول انقلاب تاکنون در نمازجمعه حضور داشته است ارتش بوده است، چرا که حفظ و حراست از ولایت فقیه حرف اول را در جامعه می‌زند.

4 6 7 3 emam-jome-shahreza-yaghobi 2 1

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.