سرویس: اخبار شهرضا ۱۹:۲۱ - شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۳

دکتر حیدرپور در جمع طلاب شهرضائی مقیم قم:

طرح انتقال آب روخانه ماربد و راه اندازی شرکت فولاد دانیلی مهمترین اولویت کاری است

نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی دو طرح انتقال آب روخانه ماربد به فلات اصفهان و هم چنین ایجاد شعبه شرکت فولاد دانیلی در شهرضا را مهم ترین اولویت های کاری خود در ماه های آینده برشمرد.

به گزارش شهرضا نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی طلاب و فضلای شهرضا، نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی با حضور در مراسم دعای کمیل طلاب شهرضائی مقیم قم به تشریح آخرین وضعیت سیاسی و اقتصادی کشور پرداخت.
وی با تشکر از فراهم شدن این جلسه جهت ارتباط مستقیم با فضلای شهرضا در حوزه علمیه قم اظهار امیدورای کرد که این جلسات بیش از پیش ادامه داشته باشد.

عضو کمسیون امنیت ملی مجلس دو سال گذشته را از حیث بودجه های عمرانی در سطح کشور و از جمله استان اصفهان نامناسب توصیف کرد و تصریح کرد: که طرح هدفمندی یارانه ها با وجود حیاتی بودن اصل اجرای آن بخاطر تخطی دولت گذشته از قانون مصوب مجلس دچار مشکلات و نوساناتی شد.

نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی دو طرح انتقال آب روخانه ماربد به فلات اصفهان و هم چنین ایجاد شعبه شرکت فولاد دانیلی در شهرضا را مهم ترین اولویت های کاری خود در ماه های آینده برشمرد و افزود: بودجه مناسبی جهت فاضلاب شهرضا در بودجه امسال پیش بینی شده است که با تخصیص آن این پروژه پیشرفت قابل توجهی خواهد نمود.

دکتر حیدرپور در ادامه سخنانش مقوله فرهنگ را از دغدغه های جدی مقام معظم رهبری در سال های اخیر برشمرد و تصریح کرد فرهنگ مهم ترین کمک و یاور اقتصاد مقاومتی است که بدون آن عملا دسترسی به این مهم ناممکن خواهد بود.

وی افزود: اکنون جمهوری اسلامی در بهترین حالت تثبیت و استحکام قرار دارند به طوری که بصیرت و آگاهی مردم نجیب ایران باعث شده است که علی رغم وجود تورم سرسام آور ماه های گذشته تمام توطئه های امنیتی نقش بر آب شود.

دکتر حیدرپور در پایان جلسه به سوالات مکتوب برخی حاضران پاسخ گفت.

لازم بذکر است اولین جلسه دعای کمیل طبق روال سنوات قبل در منزل حجت الاسلام و المسلمین استاد زمانی در قم برگزار گردید.

qq11 qq22

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.