سرویس: اخبار شهرضا ۲۰:۴۷ - جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲

حماسه‌آفرینی مردم شهرضا در سطح ۱۰۲ شعبه اخذ رای

در بازدید ظهر امروز اصحاب رسانه و مطبوعات از شعب اخذ رای شهری و روستایی شهرستان شهرضا مشخص شد که میزان مشارکت مردم به میزان قابل توجهی نسبت به دوره‌های گذشته افزایش یافته است. شعبه شماره یک اخذ رای شهرستان شهرضا واقع در صحن امامزاده شاهرضا (ع) نخستین شعبه‌ای بود که مورد بازدید قرار گرفت و […]

در بازدید ظهر امروز اصحاب رسانه و مطبوعات از شعب اخذ رای شهری و روستایی شهرستان شهرضا مشخص شد که میزان مشارکت مردم به میزان قابل توجهی نسبت به دوره‌های گذشته افزایش یافته است.

شعبه شماره یک اخذ رای شهرستان شهرضا واقع در صحن امامزاده شاهرضا (ع) نخستین شعبه‌ای بود که مورد بازدید قرار گرفت و صحنه‌های زیبا و بی‌نظیری در جریان بازدید از این شعبه به ثبت رسید.

با توجه به قرار گرفتن شعبه شماره یک شهرستان شهرضا در جوار حرم امامزاده شاهرضا(ع) و مزار شهدای والا مقام هشت سال دفاع مقدس، تعداد قابل توجهی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران پس از زیارت این امامزاده(ع) واجب التعظیم، زیارت قبور مطهر شهدا و تجدید پیمان با آرمان‌های انقلاب اسلامی با حضور در این شعبه نسبت به انجام فریضه انتخابات اقدام می‌کنند.

در بین تمامی صحنه‌های ماندگار و حماسی که امروز در برابر دیدگان اصحاب خبر و رسانه به وقوع پیوست، حضور مادر دو شهید والامقام دوران هشت سال دفاع مقدس که با وجود کهولت سن حضور در شعبه اخذ رای را وظیفه خود دانسته بود و همچنین عکس دو فرزند شهید خود را در دست داشت همگان را تحت تاثیر قرار داد.

بازدید از چندین شعبه اخذ رای شهری و روستایی بخش دیگری از این برنامه بود که ازدحام بیش از حد جمعیت در سطح برخی شعب حاکی از تبعیت مردم از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در زمینه حضور در ساعت‌های نخست برگزاری انتخابات است.

شعبه‌های روستایی نیز همچون ادوار گذشته مملو از جمعیت مردان و زنان پاک و بی آلایشی بود که مانند نخستین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی برای دفاع و حراست از کیان انقلاب اسلامی در این عرصه حاضر شده بودند و البته گزارش ستاد انتخابات شهرستان شهرضا مبنی بر اتمام تعرفه‌های انتخاباتی در شعبه اخذ رای روستای وشاره طی نخستین ساعات برگزاری انتخابات حاکی از عمق این حماسه جاوید است.

منبع:فارس

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.