سرویس: سیاسی ۱۸:۵۱ - جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲

پیام انتخاباتی احمدی نژاد

به گزارش نسل بیدار به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، متن پیام دکتر محمود احمدی نژاد رییس جمهور به مناسبت انتخابات ۲۴ خرداد به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه ملت بزرگ و بزرگوار […]

به گزارش نسل بیدار به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، متن پیام دکتر محمود احمدی نژاد رییس جمهور به مناسبت انتخابات ۲۴ خرداد به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه

ملت بزرگ و بزرگوار

ماه پربرکت شعبان، ماه دعا و نزول رحمت الهی و میلاد حضرت سید الشهدا (ع) و فرزند گرامی اش حضرت امام سجاد (ع) و برادر برومندش حضرت ابوالفضل (ع) و پیشاپیش عید عظیم نیمه شعبان، سرود رهایی کامل انسانها و بشارت استقرار سراسری توحید و عدالت و عشق را صمیمانه تبریک عرض می نمایم.

امروز و در پس فراز و نشیب هزاران ساله، آرمانهای بلند و تاریخی ملت ایران برای ساختن جامعه انسانی، سعادتمند و سرشار از زیبایی و ارزشهای الهی و انسانی به رهبری انسان کامل و تجلی همه عشق و امید، امام عصر (ع)، به آرمان همه ملت های مستقل و آزادی خواه تبدیل شده است. فردای درخشان را اندیشه ها و دست های پاکان و موحدان رقم خواهد زد.

البته همواره در این راه پرفروغ و حرکت تاریخ ساز موانعی توسط بدخواهان و شیاطین ساخته و پرداخته شده و می شود، لیکن شما ملت عزیز با درایت و هوشمندی آنها را پشت سرگذاشته و می گذارید و همچون همیشه تهدیدها را به فرصت تبدیل نموده و خواهید نمود. آینده پرشکوه از آن شماست.

اینک و به دنبال یک دوره هشت ساله پرتلاش با دستاوردهای افتخارآمیز و ماندگار، روز ۲۴ خرداد روز تصمیم برای آغاز دورانی جدید است.

اینجانب به هوشمندی و ایمان شما باور دارم و معتقدم شما مردم فهمیم خود می دانید که چگونه تصمیم بگیرید و چگونه برگزینید.

امیدوارم فردا آنچه خیر و صلاح انسانها در راه رسیدن به اهداف بزرگ الهی است رقم بخورد و پرچم سرافرازی ملت ایران بیش از پیش به اهتزاز درآید.

خادم ملت ایران محمود احمدی نژاد

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.