سرویس: سیاسی ۱۷:۳۷ - جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲

علی رغم همه تبلیغات منفی ضدانقلاب:

مشارکت گسترده مردمی در انتخابات/ حتی گروه های اپوزیسیون هم در انتخابات شرکت کردند/ بار دیگر سلامت نظام مشخص شد

از چندین ماه پیش پروژه تحریم انتخابات توسط سایت ها و رسانه های وابسته به اپوزیسیون و ضد انقلاب کلید خورد اما به نظر می رسد نتیجه ای عایدشان نشده است. به گزارش بولتن نیوز، رسانه های ضد انقلاب در طول چند ماه اخیر همواره سعی بر آن داشتند که مردم را از رفتن به […]

از چندین ماه پیش پروژه تحریم انتخابات توسط سایت ها و رسانه های وابسته به اپوزیسیون و ضد انقلاب کلید خورد اما به نظر می رسد نتیجه ای عایدشان نشده است.

به گزارش بولتن نیوز، رسانه های ضد انقلاب در طول چند ماه اخیر همواره سعی بر آن داشتند که مردم را از رفتن به پای صندوق رأی منع کنند.

این رسانه ها برای آنکه ادعای خود را به مردم بقبولانند، همواره بر طبل تقلب در انتخابات و مهندسی شدن انتخاب کوبیده و معتقد بودند رأی مردم تأثیر زیادی بر نتیجه انتخابات ندارد.

اما علی رغم همه این کارشکنی ها و تبلیغات منفی، خبرهای دریافتی حاکی از آن است که تا بدین لحظه مشارکت سیاسی مردم بسیار زیاد بوده است تا جایی که برای برخی از ناظران بین المللی حتی مایه اعجاب شده است!

گزارش هایی که گروه مانیتورینگ بولتن نیوز از اقصی نقاط کشور دریافت کرده است نشانگر آن است که از اولین ساعات شروع رأی گیری، مردم فهیم و عزیز ایران به پای صندوق های رأی رفته و به فرد مورد نظر خود رأی داده اند. پیش بینی می شود مشارکت مردمی بالای ۷۰درصد باشد.

در این میان گروه های اپوزیسیون نیز به این نتیجه رسیده اند برای آنکه از خیل عظیم مردم ایران عقب نمانند، مجبورند تا در انتخابات شرکت کنند.

حتی کسی چون سیدمحمد خاتمی که از سران اصلی به وجودآورنده فتنه ۸۸ بود نیز پای صندوق رأی حاضر شده و رأی خود را به صندوق انداخت. متأسفانه خبرنگاران از او این سوال را نپرسیدند که مگر شما همان کسی نبودید که می گفتید نظام انتخاباتی ایران از سلامت کافی برخوردار نیست؟ پس چگونه است که حال رأی داده اید؟

بر همین اساس، ابراهیم یزدی از عناصر اصلی ملی- مذهبی نیز به یکی از شعب رأی رفته و رأی خود را به صندوق رأی انداخت. ابراهیم یزدی در حالی که در صف طویل برای شرکت در انتخابات ایستاده بود گفت: رای دادن یک تکلیف ملی است و من از حقی که خدا به من داده استفاده می کنم.یزدی در پاسخ به این سوال که رئیس جمهور اصلح باید چه ویژگی هایی داشته باشد گفت: اگر هم من بگویم شورای نگهبان رد می کند.وی در پاسخ به سوال دیگری درباره این که شما جزء تحریمی های انتخابات نبوده اید گفت: مگر ما مفتی هستیم که فتوا بدهیم.

حضور گروه های اپوزیسیون در انتخابات امسال از طرفی بیانگر دروغ بزرگی است که در طول این چهار سال به طرفداران خود مبنی بر تقلب در انتخابات گفتند، و از سوی دیگر موید سلامت نظام جمهوری اسلامی و به تبع آن نظام انتخاباتی کشور است.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.