سرویس: اخبار شهرضا ۱۲:۱۰ - چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲

قول مساعد مدیرکل ورزش و جوانان اصفهان برای ارتقای ورزش شهرضا

مدیر کل ورزش و جوانان اصفهان گفت: قول مساعد می دهم که از هر گونه تلاشی برای اعتلای ورزش استان و به ویژه شهرستان شهرضا انجام دهم.

به گزارش شهرضانیوز، شامگاه سه شنبه، محمد سلطان حسینی در نخستین آئین تجلیل از داوران و مربیان فعال شهرستان شهرضا اظهار کرد: مایه افتخار است در شهر شهرضا شهر آیت الله الهی قمشه ای و شهر شهید همت که مایه سرافرازی مردم شهرضا، اصفهان و ایران است حضور پیدا کردم.

وی افزود: در حدود ۶ سال پیش بودجه مصوب عمرانی ورزش استان اصفهان ۳۶ میلیارد تومان بود و در سال ۹۲ بودجه ورزش استان حدود ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان با بیان اینکه اجرای چنین برنامه ها و فعالیت ها نقطه امیدی برای ورزش است، تصریح کرد: در هر زمان ملت ما به خاطر ایستادگی در راه آزادگی اش در مقابل ابرقدرت ها با سختی بیشتری مواجه شد راه های بیشتری را کشف کرد.

وی با اشاره به اینکه مردم ایران دغدغه آزادگی دارند، خاطرنشان کرد: ما در کشوری زندگی می کنیم که مردم آن پیرو مکتب حضرت علی (ع) هستند.

سلطان حسینی اظهار کرد: با وجود بودجه کم، اداره ورزش و جوانان شهرضا برنامه هایی را اجرا کرده است که در آن کمبود و کاستی وجود نداشته است.

وی با اشاره به حمایت خیران از ورزش شهرستان، افزود: مردمان شهرضا، گذشتگان شان پیران عارف صاحب نامی بودند و جوانان امروزشان بسیجیانی هستند که زیر دست شهید همت خدمت کردند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان تصریح کرد: قول مساعد می دهم که از هر گونه تلاشی برای اعتلای ورزش استان و به ویژه شهرستان شهرضا انجام دهم.

ورزشکاران باید از غروری و تکبر دوری کنند

حسین چرخابی پیشکسوت فوتبال اصفهان در ادامه جلسه گفت: ورزشکاران باید از غروری و تکبر دوری کنند.

وی افزود: غرور و تکبر همه را نابود می کند ۲ سال مربی تیم فوتبال پیشکسوتا ن استان بودم در  ۵۷ مسابقه رسمی و غیررسمی پیروز میدان بودیم.

پیشکسوت فوتبال اصفهان تصریح کرد: با مازنداران بازی داشتیم و ایمان داشتیم که بازی را حداقل با اختلاف ۳ گل خواهم برد اما باختیم چون غرور تکبر داشتیم.

وی با بیان اینکه در ورزش بودجه زیاد داریم باید از آن استفاده کنیم، خاطرنشان کرد: ورزشگاه شهید شیرودی در تهران و ورزشگاه انقلاب در اصفهان، هیچ استفاده‌ای از این ورزشگاه‌ها نمی شود بفروشید و تمام استان اصفهان را پر از ورزشکار کنید.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.