سرویس: سیاسی ۰۹:۰۳ - چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۲

دستور سرکرده منافقین برای حمله به صندوق‌های رای

گروهک تروریستی منافقین که همه تحرکات خود را بر روی انتخابات در ایران متمرکز کرده است در آخرین دستور خود از عواملش خواسته تا به صندوق‌های رأی حمله کنند! بر پایه این خبر با نزدیکی به زمان انتخابات فعالیت‌های عوامل منافقین افزایش پیدا کرده و بخش اعظم آن به جاسوسی و تخلیه تلفنی و اطلاعاتی […]

گروهک تروریستی منافقین که همه تحرکات خود را بر روی انتخابات در ایران متمرکز کرده است در آخرین دستور خود از عواملش خواسته تا به صندوق‌های رأی حمله کنند!

بر پایه این خبر با نزدیکی به زمان انتخابات فعالیت‌های عوامل منافقین افزایش پیدا کرده و بخش اعظم آن به جاسوسی و تخلیه تلفنی و اطلاعاتی اختصاص یافته است.
در این رابطه صفحات متعددی در فیس‌بوک، توئیتر و دیگر شبکه‌های اجتماعی برای فعالیت انتخاباتی شروع به کار کرده‌اند که وظیفه اصلی آنها جاسوسی و تخلیه اطلاعاتی و سازماندهی و هدایت به منظور آشوب و اغتشاش است.
نظرسنجی‌های تلفنی و اینترنتی نیز بخش دیگری از تلاش‌های مذبوحانه منافقین در آستانه انتخابات را تشکیل می‌دهد که با سؤالاتی همچون میزان درآمد، مشکلات و معضلات اجتماعی و میزان رضایت‌مندی از نظام وظیفه جمع‌آوری اطلاعت و تا حدی نیز القای نارضایتی را بر عهده دارند.

انتخابات
گفتنی است پیش از این نیز “مسعود رجوی” سرکرده منافقین با ارسال پیامی به اعضا و عوامل خود خواسته بود با تمام توان برای ایجاد آشوب و اغتشاش و درگیری در خلال انتخابات اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.