سرویس: سیاسی ۰۱:۳۳ - سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۲

در پی انتشار اخبار قریب الوقع بودن کناره گیری عارف؛

برخی ستادهای عارف به نفع قالیباف کنارخواهند رفت

یکی از مسئولان ستادهای تبلیغاتی و انتخاباتی محمدرضا عارف که نخواست اسمش فاش شود در گفت و گو با شبکه اطلاع رسانی دانا، گفت: در صورت کناره گیری رسمی محمدرضا عارف از انتخابات بخشی از ستادهای عارف به نفع قالیباف کنارخواهند رفت؛ چرا که ما حسن روحانی جزو اصلاح طلبان نمیدانیم . وی با اضهار ناراحتی از برخی […]

یکی از مسئولان ستادهای تبلیغاتی و انتخاباتی محمدرضا عارف که نخواست اسمش فاش شود در گفت و گو با شبکه اطلاع رسانی دانا، گفت: در صورت کناره گیری رسمی محمدرضا عارف از انتخابات بخشی از ستادهای عارف به نفع قالیباف کنارخواهند رفت؛ چرا که ما حسن روحانی جزو اصلاح طلبان نمیدانیم .

وی با اضهار ناراحتی از برخی اقدامات و عملکردها و اقدامات روحانی و ستادهای تبلیغاتی اش، افزود: متاسفانه بداخلاقی ها در آستانه انتخابات به اوج خود رسید و کارشکنی ها و خبرسازی ها علیه رقیب فضا را بس ناجوانمردانه سرد کرد.

این مسئول ستاد انتخاباتی عارف : تاکید کرد: ما به امید احیای گفتمان اصلاح طلبی تمام تلاش خود را در ستادهای آقای عارف به کارگرفتیم ، لذا درصورت انصراف وی قطعا حاضر به همکاری با تیم آقای روحانی نیستیم . ما آقای روحانی را یک راست سنتی می دانیم و متاسفانه این باعث خجالت ماست که بعد از این همه سال می بینیم که طیف راست سنتی به جریان اصلاحات حاکم شده است و تصمیمات توسط آنها گرفته می شود.

وی دلیل تمایل بخشی از ستادهای عارف به نفع قالیباف را عملکرد مدیریتی وی عنوان کرد و توضیح داد: در طی مدیریت اقای قالیباف دیدیم که وی می تواند با سلایق مختلف کار کند و نگاه جناحی به امور کشور ندارد . وی در شهرداری بسیاری از اصلاح طلبان را به کار گرفت . این یکی از دلایل این تصمیم ماست.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.