سرویس: ورزشی ۱۵:۳۱ - شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲

قهرمانی اتلتیکو مادرید در جام پادشاهی/ پایان شکست‌ناپذیری رئال و مورینیو

تیم فوتبال اتلتیکو مادرید در دیداری جنجالی در فینال جام پادشاهی اسپانیا مقابل رئال مادرید به برتری رسید و قهرمان شد. به گزارش نسل بیدار به نقل از فارس، جدال تیم‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید در فینال جام پادشاهی اسپانیا و در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو بامداد امروز برگزار شد که شاگردان آقای خاص با نتیجه […]

13920228000014_PhotoAتیم فوتبال اتلتیکو مادرید در دیداری جنجالی در فینال جام پادشاهی اسپانیا مقابل رئال مادرید به برتری رسید و قهرمان شد.

به گزارش نسل بیدار به نقل از فارس، جدال تیم‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید در فینال جام پادشاهی اسپانیا و در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو بامداد امروز برگزار شد که شاگردان آقای خاص با نتیجه ۲ بر یک شکست خوردند تا در این فصل نتوانند هیچ جامی را کسب کنند.

در این دیدار کریستیانو رونالدو ابتدا در دقیقه ۱۴ رئال را پیش انداخت، اما در ادامه دیگو کاستا بازی را در دقیقه ۳۵ به تساوی کشاند.

این تساوی در وقت‌های قانونی پابرجا بود و نکته مهم در نیمه دوم اخراج ژوزه مورینیو بود. در نهایت بازی به وقت‌های اضافه کشیده شد.

گل میراندا در دقیقه ۹۸ اتلتیکو را پیش انداخت و در ادامه اخراج کریستیانو رونالدو در دقیقه ۱۱۵ کار رئالی‌ها را سخت‌تر کرد تا در نهایت اتلتیکو با هدایت دیگو سیمئونه قهرمان جام پادشاهی اسپاینا شود و رکورد آقای خاص و پیروزی صددرصدی مقابل هم‌شهری مادریدی شکسته شود و او در سومین فصل خود در رئال برای اولین بار فصل را بدون جام به پایان ببرد. رئال هم پس از مدت‌ها مقابل هم‌شهری خود شکست خورد.

در دقیقه ۱۲۵ این بازی هم گابی از اتلتیکو اخراج شد.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.