سرویس: سیاسی ۱۴:۲۳ - دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۲

حماسه سیاسی را مردم رقم بزنند، حماسه اقتصادی بر عهده ما

قالیباف: هر وحدتی خارج از خیمه ولایت بزرگ‌ترین تفرقه است

محمدباقر قالیباف در دیدار با آیت‌الله طباطبایی‌نژاد امام جمعه اصفهان اظهار کرد: دشمنان انقلاب در داخل و خارج از کشور این هدف را در سر می‌پرورانند که عدم کارآمدی نظام اسلامی در اداره جامعه را به مردم القا کنند. وی افزود: دشمنان از هرگونه حمله نظامی به ایران ناامید هستند چرا که حضور و انسجام […]

محمدباقر قالیباف در دیدار با آیت‌الله طباطبایی‌نژاد امام جمعه اصفهان اظهار کرد: دشمنان انقلاب در داخل و خارج از کشور این هدف را در سر می‌پرورانند که عدم کارآمدی نظام اسلامی در اداره جامعه را به مردم القا کنند.

وی افزود: دشمنان از هرگونه حمله نظامی به ایران ناامید هستند چرا که حضور و انسجام ملت ایران را در صحنه‌های سیاسی کشور بارها و بارها مشاهده کرده‌اند.

کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب و نامگذاری سال‌های اخیر با موضوعات اقتصادی تأکید کرد: این بیانات هشداری برای مدیران اجرایی است و باید با کمک مردم در راستای مدیریت و بسترسازی برای رفع مشکلات گام بردارند.

وی ادامه داد: هر مدیری در کشور ایران امانت‌دار خون شهدا و آرمان‌های انقلاب اسلامی است و باید سرباز خالص رهبر انقلاب باشند.

قالیباف تأکید کرد: همه باید تلاش کنیم که چشم طمع دشمنان را برای ناکارآمد جلوه دادن نظام کور کنیم و کشوری پیشرفته با اولویت رسیدگی به محرومان ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه، دوران دفاع مقدس به پایان رسیده اما دفاع در برابر دشمنان همچنان باقی است گفت: لازم است با همت و تلاش مضاعف و با فرهنگ برخاسته از روحیه جهادی همراه با محبت، گذشت، همدلی و وحدت برای پیشرفت کشور در زیر سایه ولایت تلاش کنیم.

کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری با بیان اینکه، برنامه دو ساله مشخصی برای سامان دادن اقتصاد کشور دارم تأکید کرد: اقتصاد نخستین اولویت کشور ما محسوب می‌شود اما غفلت از مسائل فرهنگی و دینی خسارت بزرگی در آینده در پی دارد و می‌تواند چالش‌های بزرگتر از مشکلات اقتصادی ایجاد کند.

وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب درباره نهادینه کردن فرهنگ در جامعه تأکید کرد: در هر گونه شرایط اقتصادی اجازه نمی‌دهم فرهنگ در جامعه مظلوم واقع شود.

وی ادامه داد: اگر تقدیر در انتخاب من به عنوان رئیس جمهور کشور باشد حماسه اقتصادی را برای آرامش ملتی که حماسه سیاسی را در انتخابات رقم زدند ایجاد می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.