سرویس: سیاسی ۱۲:۱۹ - دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۲

سعید جلیلی:

عده‌ای خودباوری را قبول ندارند/ پشت خیمه دشمن هستیم

سعید جلیلی در جمع هواداران خود در این شهر با بیان اینکه جوانان هرمزگان در جنگ تحمیلی جانانه از خاک و میهن دفاع کردند، اظهار داشت: شهدایی همانند رئیسی و دارا از همین هرمزگان مستقیم جلوی آمریکائی‌ها ایستادند. وی با بیان اینکه ملت ایران در دفاع از حاکمیت و حقوق خود با کسی شوخی ندارد، […]

سعید جلیلی در جمع هواداران خود در این شهر با بیان اینکه جوانان هرمزگان در جنگ تحمیلی جانانه از خاک و میهن دفاع کردند، اظهار داشت: شهدایی همانند رئیسی و دارا از همین هرمزگان مستقیم جلوی آمریکائی‌ها ایستادند.

وی با بیان اینکه ملت ایران در دفاع از حاکمیت و حقوق خود با کسی شوخی ندارد، افزود: اگر می‌گوئیم جزایر سه گانه جزو حاکمیت ایران است و بر سر آن محکم ایستاده‌ایم در سر مذاکره بر سر حقوق خود در عرصه بین‌المللی نیز با کسی شوخی نداریم.

کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری ادامه داد: دشمن طی چهار سال پیش نیز خواست ظرفیت آزاده شده ملت در خلق حماسه انتخابات ریاست جمهوری را از ایران اسلامی بگیرد اما ملت با استفاد از ظرفیت خود و گفتمان امام (ره) این تهدید را به فرصت تبدیل کرد و پس از آن شاهد پیروزی‌های متعدد در جناح‌هایی در گفتمان انقلاب الگو گرفته بودند همانند حزب‌الله در لبنان بودیم.

وی بیان داشت: سید حسن نصرالله پیروزی‌های حزب‌الله در لبنان را متاثر از گفتمان و الهام گرفتن از انقلاب اسلامی می‌داند.

جلیلی اضافه کرد: دشمن و عده‌ای نیز در داخل همواره می‌خواهند پیروزی‌های انقلاب را کوچک جلوه و در آن انحراف ایجاد کنند.

وی در این راستا گفت: همگان دیدیم در زمان اوج پیروزی‌های انقلاب گفتمانی همانند مکتب ایرانی و دوستی با ملت اسرائیل مطرح شد و اینها در راستای ایجاد انحراف در پیروزی‌های گفتمان انقلاب اسلامی بود.

جلیلی افزود: اکنون نیز که در پشت خیمه دشمن قرار داریم عده‌ای با نادیده گرفتن موفقیت‌های پی در پی دچار تردید در توانمندی‌ها و قدرت انقلاب شده‌اند.

وی ادامه داد: خواست دشمن تهدید از بیرون و تردید در داخل است.

جلیلی بیان داشت: برخی‌ها چون خودباوری و مردم را قبول ندارند دچار تردید شده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.