سرویس: غیرتولیدی » نقلی ۱۶:۳۸ - سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۲

پاسخ حاج صفی به پیشنهاد وسوسه انگیز قطری‌ها

حاج صفی در پاسخ به این پیشنهاد به این واسطه همه چیز را به انتهای فصل موکول کرده و تاکید نموده که فعلا و تا پایان فصل قصد جدایی از سپاهان را ندارد و این فصل را در این تیم می‌ماند.

 حاج صفی مثل سایر بازیکنان تیم ملی منتظر برگزاری جام جهانی است تا بعد از این در قبال پیشنهادات رسیده تصمیم گیری کند و از همین رو به باشگاه قطری گفته که اگر خواستار به خدمت گیری او هستند، باید تا تابستان صبر کنند تا بعد از جام جهانی پاسخ آن‌ها را بدهد.

ظاهراً داستان فوتبال ایران و قطر قرار نیست به این زودی‌ها پایان پیدا کند. چند صباحیست که در یک اقدام عجیب و مشکوک قطری‌ها به اغلب بازیکنان ملی پوش ایران پیشنهادات وسوسه انگیز و اغواکننده می‌دهند. اتفاقی که در هفته‌های اخیر و با کوچ گسترده ستاره‌هایی نظیر پژمان منتظری، مجتبی جباری به قطر و سفر ناگهانی آندرانیک تیموریان هافبک دفاعی استقلال و سیدجلال حسینی مدافع پرسپولیس ادامه یافته.

 به نظر می‌رسد این پیشنهادات کماکان ادامه دارد و قطری‌ها تا تمامی ملی پوشان ایران را به لیگ قطر ببرند، دست بردار نیستند! در جدید‌ترین اتفاق قطری‌ها این بار دست روی احسان حاج صفی هافبک چپ پای سپاهان گذاشته‌اند و با ارائه یک پیشنهاد قابل اعتنا قصد دارند تا چپ پای ملی پوش سپاهان را به قطر ببرند. جالب اینکه گفته می‌شود واسطه این انتقال یکی از ایجنت‌هایی است که با کارلوس کی روش رابطه خوبی دارد و او به عنوان نماینده باشگاه قطری پیشنهاد این باشگاه را به حاج صفی ارائه داده.

با این حال حاج صفی در پاسخ به این پیشنهاد به این واسطه همه چیز را به انتهای فصل موکول کرده و تاکید نموده که فعلا و تا پایان فصل قصد جدایی از سپاهان را ندارد و این فصل را که در این تیم می‌ماند. حاج صفی مثل سایر بازیکنان تیم ملی منتظر برگزاری جام جهانی است تا بعد از این در قبال پیشنهادات رسیده تصمیم گیری کند و از همین رو به باشگاه قطری گفته که اگر خواستار به خدمت گیری او هستند، باید تا تابستان صبر کنند تا بعد از جام جهانی پاسخ آن‌ها را بدهد.

منبع:افکار نیوز

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.