سرویس: اخبار شهرضا ۱۴:۵۲ - دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۲

نماینده مردم شهرضا از مردم برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد

عوض حیدرپور گفت: ملت شریف ایران به منظور لبیک به امام ، شهدا و مقام معظم رهبری در روز ۲۲ بهمن امسال پاسخ کوبنده ای را به دولتمردان آمریکایی و یاوه گویی های آنان خواهند داد.

عوض حیدرپور در گفتگو با خبرنگار شهرضا نیوز با اشاره به این که ایام الله دهه مبارک فجر و به خصوص روز ۲۲ بهمن بهترین و برترین عید ملی ایرانیان است گفت: در تقویم ایران اسلامی روزهای زیبایی از جمله نیمه شعبان، عیدفطر، عیدقربان، میلاد پیامبر اکرم و ۱۳ رجب وجود دارد ولی هیچ کدام از این روزها بر ملت ما آن احساس غرور ، صلابت و زیبایی را که روز ۲۲ بهمن ماه به ارمغان آورد نمی تواند ایجاد کند.
وی این پیروزی بزرگ در ۲۲ بهمن ماه را به همه هم وطنان تبریک گفت و افزود: ملت شریف ایران به منظور لبیک به امام ، شهدا و مقام معظم رهبری در روز ۲۲ بهمن امسال پاسخ کوبنده ای را به دولتمردان آمریکایی و یاوه گویی های آنان خواهند داد.
حیدرپور اضافه کرد: ملت قهرمان ایران با حضور همگانی خود در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن امسال جواب دندان شکنی به تهدیدات دشمنان اسلام خواهند داد و با قدرت و با صلابت از اسلام و نظام جمهوری اسلامی دفاع خواهند کرد و با شعارهای کوبنده خودشان بیعت مجددی به امام ، شهدا، رزمندگان و مقام معظم رهبری لبیک خواهند گفت.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.