سرویس: اجتماعی ۰۱:۳۱ - دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۲

مشاهده شئ نورانی این بار بر فراز سایت فردو

برای سومین بار در هفته گذشته پس شهر های قزوین و مشهد ، شیء نورانی زرد رنگی در ارتفاع پایین  در آسمان قم مشاهده شد. به گفته شاهدان عینی این شیء که در ساعت ۲۱:۴۸ هفدهم خرداد دیده شد از سمت کهک به طرف سایت فردو  در حرکت .بود. شایان ذکر است ساعت ۲۱:۴۵ شانزده خرداد نیز حرکت […]

برای سومین بار در هفته گذشته پس شهر های قزوین و مشهد ، شیء نورانی زرد رنگی در ارتفاع پایین  در آسمان قم مشاهده شد.

به گفته شاهدان عینی این شیء که در ساعت ۲۱:۴۸ هفدهم خرداد دیده شد از سمت کهک به طرف سایت فردو  در حرکت .بود.

شایان ذکر است ساعت ۲۱:۴۵ شانزده خرداد نیز حرکت شی نورانی از جنوب به سمت شمال، شهر آوج به سمت قزوین در فاصله نزدیک به زمین مشاهده شده است.

این شی به رنگ سفید، به اندازه و پرنورتر از از ستاره در حال حرکت بوده است.

ساعت ۴ نیمه شب ۱۶ خرداد ماه نیز شی نورانی دیگری در آسمان روستای کوشه بردسکن در خراسان رضوی مشاهده شد که بعد از ۱۵ ثانیه از دیده ها محو شد.

سال گذشته نیز در آسمان بیشتر شهرهای کشور از جمله شهرهای تبریز, همدان , شیراز, کرج , کرمانشاه , شاهرود , مشهد و تهران اینگونه اشیا نورانی و مشکوک رویت شده بود و کارشناسان و افراد اظهار نظرهای متفاوتی را داشته اند.

باشگاه خبرنگاران نوشت سال گذشته وزارت اطلاعات استان قزوین هم رویت این شئی شامگاه پنج شنبه هجدهم خردادماه در قزوین را تایید کردند .

دیده شدن اینگونه اجسام نورانی در سالهای قبل هر از چندگاه خبرساز می شود به طوری که برخی گمانه زنی ها و ساده باوری مردم باعث رواج شایعات می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.