سرویس: فرهنگی ۰۱:۲۴ - دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۲

فاضل نظری: معتقد به رویکرد فرهنگی در فعالیت‌های شورای شهر هستم

فاضل نظری، شاعر و کاندیدای چهارمین دوره انتخابات شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر شبکه اطلاع رسانی دانا، در خصوص حضورش در انتخابات شوراها اظهار داشت: «شورا» همان‌طور که از نامش پیداست تکیه بر یک خرد جمعی دارد و با تلاش جمعی معنی پیدا می‌کند، اما بنده رویکردم فرهنگی است و فرهنگ را وسیع‌تر […]

فاضل نظری، شاعر و کاندیدای چهارمین دوره انتخابات شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر شبکه اطلاع رسانی دانا، در خصوص حضورش در انتخابات شوراها اظهار داشت: «شورا» همان‌طور که از نامش پیداست تکیه بر یک خرد جمعی دارد و با تلاش جمعی معنی پیدا می‌کند، اما بنده رویکردم فرهنگی است و فرهنگ را وسیع‌تر از معنای هنر می‌دانم.

وی افزود: به اعتقاد بنده، «فرهنگ» زیربنای اقتصاد و سیاست است و ارزش‌ها و اعتقادات ما و رفتارها و نمادهای جامعه را دربرمی‌گیرد. من با این تعریف از فرهنگ معتقدم که باید در شورای شهر رویکرد فرهنگی داشته باشیم.

صاحب کتاب پرفروش «ضد» خاطرنشان کرد: اگر نگاه بلند مدت به برنامه‌ها و وظایف داشته باشیم و فقط مدت زمان حضور خودمان را در نظر نگیریم و به‌گونه‌ای اقدام کنیم که برای آیندگان نیز مسیر هموار باشد، می‌توان در حل مشکلات شهر تهران مؤثر بود.

نظری گفت: در لیست‌های مختلفی که بنده نیز در آنها عضویت دارم، مانند لیست آبادگران، پیشرفت‌ و عدالت و چند لیست‌ دیگر چهره‌های توانا، متخصص و خوش‌فکری می‌بینم و امیدوارم به عنوان بخشی از یک تیم در کنار سایر این دوستان بتوانم در جهت آبادانی و پیشرفت تهران بزرگ موفق باشم.

وی یادآور شد: شرط موفقیت آن است که این انتخاب یک انتخاب جامع باشد و همه اعضایی که می‌خواهند با هم کار کنند و دور یک میز بنشینند، تمرین کار جمعی کرده باشند.

نظری تأکید کرد: همه این مجموعه‌ها گروه‌های توانمند و کارآمدی هستند که در صورت رأی آوردن می‌توانند بسیار برای آینده شهر تهران مؤثر باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.