سرویس: سیاسی ۱۲:۵۳ - شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲

وقتی شرمن وکیل مدافع موسوی و کروبی می شود

شاید روزهای اول فتنه ۸۸ برای هواداران موسوی سخت بود که بپذیرند او به وسیله ضد انقلاب و سرویس های بیگانه تحریک شده باشد ولی امروز شاهد هستیم کلاهبردار سلطنت طلب، منافقین کوردل ، سرویس های بیگانه و جاسوسی و دستگاه خارجی آمریکا به دنبال حمایت تمام قد از میر حسین موسوی هستند.

شهرام همایون مدیر تلویزیون ضد انقلاب کانال یک که در میان خود اپوزیسیون به کلاهبرداری معروف است در اقدامی هماهنگ با وزارت خارجه آمریکا نام میر حسین موسوی را در کنار گروهک های ضد انقلاب و تروریستی قرار دارد.

“کدام شخصیت ویژگی بهتری برای رهبری دارند؟” تیتر انتخاب شده برای نظرسنجی از اپوزیسیون خارج از کشور است که توسط همایون چند روز یک بار به روز رسانی می شود.

بدیهی است اقدامات و فعالیت‌هایی که به منظور براندازی انجام می شود معمولاً توسط عناصر و گروه‌های ناراضی و مخالف به صورت پنهان یا آشکار به مرحله اجرا در می آید و در غالب مواقع به شورش و عملیات مسلحانه و جنگ مسلحانه منتهی می‌شود. این عملیات ممکن است با کمک و مداخله بیگانگان نیز همراه باشد.

خردادماه  سال ۶۰ گروهک منافقین دست به اسلحه برد و به خیال خام خود به دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی بود. یکی از این افرادی که نامش در کنار موسوی مطرح شده است مریم رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین است.

سازمانی که با ادعای مبارزه با امپریالیسم قدم به صحنه سیاسی ایران گذاشته اکنون در کنار جنایتکاران امپریالیزم به حمایت از آنان پرداخته و خواهان حمله به ایران و ایجاد تحریم های بسیار شدیدتر علیه مردم ایران است.

بعد از اغتشاش مسلحانه سال ۶۰ هر روز که می گذشت ماهیت ضد انقلابی در راستای هم راهی با امپریالیسم رجوی مشخص تر می شد و اکنون به مرحله ای رسیده است که دیگر ابایی از گفتن آن ندارد وی با فریب شعار اسلام انقلابی سعی کرد روی ایدئولوژی خیانت و جنایت خود را بپوشاند اما آیا می توان جلوی آفتاب خیانت و جنایت رجوی را گرفت؟.

همچنین در ماجرای فتنه از جمله بازیگرانی که در آن ایفای نقش کرده اند از گروه های سلطنت طلب بودند این در حالی است که با انقلاب سال ۵۷، جریان سلطنت طلب به زباله دان تاریخ افکنده شد. فتنه کم کم تبدیل به کانونی برای حضور منافقین، سلطنت طلب ها، مارکسیست های چپ و معاندین انقلاب شده بود.

100

شاید روزهای اول فتنه ۸۸ برای هواداران موسوی سخت بود که بپذیرند او به وسیله ضد انقلاب و سرویس های بیگانه تحریک شده باشد ولی امروز شاهد هستیم کلاهبردار سلطنت طلب، منافقین کوردل ، سرویس های بیگانه و جاسوسی و دستگاه خارجی آمریکا به دنبال حمایت تمام قد از میر حسین موسوی هستند.

چند روز قبل، وندی شرمن معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایالات متحده در جلسه استماع کمیته روابط خارجی سنا در مورد وضعیت حقوق بشر در ایران گفت: “ما از ایران می‌خواهیم تمام زندانیان سیاسی را آزاد کند، از جمله میرحسین موسوی و مهدی کروبی را که نزدیک به سه سال است که بدون اتهام رسمی در بازداشت خانگی به سر می‌برند. ما همچنین به ثبت موارد نقض حقوق بشر در گزارش‌های سالانه حقوق بشر و آزادی مذهبی ادامه می‌دهیم تا توجهات را به نحوه رفتار دولت با مردم جلب کنیم”.

منبع :مرصاد

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.