سرویس: گالری فیلم ۱۴:۲۸ - یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۲

بالا گرفتن اختلاف بین تروریست‌های سوری

«جبهه النصره» سرکرده گروه تروریستی «ارتش محمد» را اعدام کرد+فیلم

در ماه‌های اخیری که از بحران سوریه می‌گذرد و به ویژه در مناطقی که در کنترل و تصرف گروه‌های تروریستی مسلح قرار دارد، پدیده درگیری مسلحانه بین گروه‌های تروریستی و اختلاف و شکاف بین آنها به شدت افزایش یافته است. این اختلافات و درگیری‌ها بین گروه‌های تروریستی وابسته به «ارتش آزاد سوریه» و یا بین […]

در ماه‌های اخیری که از بحران سوریه می‌گذرد و به ویژه در مناطقی که در کنترل و تصرف گروه‌های تروریستی مسلح قرار دارد، پدیده درگیری مسلحانه بین گروه‌های تروریستی و اختلاف و شکاف بین آنها به شدت افزایش یافته است.

این اختلافات و درگیری‌ها بین گروه‌های تروریستی وابسته به «ارتش آزاد سوریه» و یا بین گروه‌های جهادی تکفیری «جبهه النصره» و همچنین بین گروه‌های تروریستی وابسته به این گروه‌ها به چشم می‌خورد.

درباره علل و دلایل این درگیری‌ها باید گفت که این دلایل مختلف و متعدد است، اما مهمترین آنها در متهم کردن یکدیگر به خیانت و تلاش برای به دست گرفتن رهبری و سرکردگی گروه‌های تروریستی و دست داشتن در عملیات‌های دزدی و سرقت و ربودن و به اسارت گرفتن نمود پیدا می‌کند.

پدیده درگیری مسلحانه بین گروه‌های تروریستی هم اکنون به شکلی گسترده در ریف ادلب در شمال غربی سوریه و حلب قابل ملاحظه است.

در آخرین اقدام از این دست فیلمی در پایگاه‌های مختلف اینترنتی و شبکه‌های اجتماعی اینترنتی منتشر شده که نشان می‌دهد، عناصر «هیئت شرعی» وابسته به «جبهه النصره» اقدام به اعدام میدانی «محمود المجدمی»، سرکرده گروه تروریستی «ارتش محمد» وابسته به ارتش آزاد سوریه در شهر حلب در شمال سوریه کرد.

«محمود المجدمی»، سرکرده گروه تروریستی «ارتش محمد» متهم به کشتن شماری از عناصر جبهه النصره و دست داشتن در جنایاتی همچون سرقت و فروش صابون و کیسه‌های پلاستیکی به حساب جبهه النصره شده بود.

[jwplayer mediaid=”2402″]

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.