سرویس: اخبار شهرضا ۱۱:۳۶ - پنج شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۲

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرضا:

راهپیمایی ۲۲ بهمن صحنه نمایش وحدت و اقتدار ملی است

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرضا گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه میعادگاه همه انقلابیون و مردم همیشه در صحنه برای نمایش وحدت و اقتدار ملی است.

روح الله صالحپور در گفت‌وگو با خبرنگار شهرضانیوز اظهار کرد: اوج حضور مردم در جشن‌های انقلاب، روز بزرگ و تاریخی و ماندگار ۲۲ بهمن ماه است و همانگونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرموده اند راهپیمایی ۲۲ بهمن پدیده بی نظیر است که در هیچ جای دنیا با این شکوه و با پیام نبوده و چنین اجتماعی را به یاد ندارند.
وی با بیان اینکه حضور گسترده اقشار مختلف مردم در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه تجلی پشتوانه مردمی و عظیم نظام است، تاکید کرد: راهپیمایی امسال نیز پرشورتر از سال های گذشته برگزار می شود تا دشمنان بدانند که تهدیدات و گزینه های روی میز آنها، اراده مردم را قوی تر می کند.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرضا بیان کرد: مردم در دوران مختلف انقلاب حضوری پررنگ و تأثیرگذار داشته اند و اقشار مختلف مردم انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان شهرضا آماده حماسه آفرینی مجدد در یوم الله ۲۲ بهمن هستند.
وی اظهار کرد: تمهیدات لازم جهت حضور مردم و برگزاری باشکوه راهپیمایی در شهرستان فراهم شده و برنامه های مختلفی برای روز راهپیمایی تدارک دیده شده است.
صالحپور افزود: امروز دشمنان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی سعی می کنند با تبلیغات سوء و بزرگ نمایی برخی اختلاف سلایق، مراسم‌های ایام الله دهه مبارک فجر را در اذهان عمومی کمرنگ جلوه کنند که سخت در اشتباهند.
وی تصریح کرد: نگاه مردم به ۲۲ بهمن تنها به عنوان یک راهپیمایی نیست زیرا حضور مردم در این راهپیمایی شناسنامه و هویت ولایتمداری مردم ایران اسلامی است.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرضا بیان کرد: اوج حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه جلوه خواهد نمود و مردم ولایتمدار شهرضا همگام با سراسر میهن اسلامی در این راهپیمایی حضور پررنگ و با شکوه خود را به نمایش خواهند گذاشت و به یاوه گویی های اخیر سران استکبار جهانی، آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب با مشت‌های گره کرده خود پاسخ خواهند داد.
وی گفت: کلیه تمهیدات لازم برای برگزاری راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در سراسر شهرستان فراهم شده است و اقشار مختلف مردم اعم از بازاریان، اصناف، سازمان های مردم نهاد، نیروهای نظامی و انتظامی و مسئولان آمادگی خود را برای برپایی با شکوه مراسم این روز بزرگ اعلام نمودند.
صالحپور تصریح کرد: مسیرهای راهپیمایی از میدان تاسوعا به‌ سمت چهارراه شهرداری آغاز می‌شود و در میدان حر اجتماع متمرکزی از راهپیمایان را شاهد خواهیم بود.
وی گفت: مردم شهرستان شهرضا امسال در راهپیمایی ۲۲ بهمن با شعار محوری استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی حماسه‌ای ماندگار خلق خواهند کرد.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرضا اظهار کرد: با حضور شکوهمند مردم و مسئولان در کنار هم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، حماسه سیاسی را کامل و بر ادامه راه حضرت امام خمینی (ره) تحت رهبری ولایت امر مسلمین تأکید می ورزیم.
وی خاطرنشان کرد: محتوای مراسم جشن های دهه فجر امیدبخش و وحدت آفرین برای دوستان و مأیوس کننده برای دشمنان است و باعث بصیرت افزایی و تجدید قوای ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی می شود.
صالحپور با اشاره به سخنران این مراسم خاطرنشان کرد: سخنران مراسم روز ۲۲ بهمن ماه منصور حقیقت‌پور نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی است.
وی بیان کرد: امروز دشمنان به بهانه های مختلف در صدد ضربه زدن به این نظام هستند اما مردم با بصیرت اسلامی اعم از مردان و زنان، پیر و جوان بار دیگر با حضور باشکوه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی به دهان این یاوه گویان خواهند زد.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.