سرویس: اخبار شهرضا ۱۲:۲۶ - پنج شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۲

حجت الاسلام مجتبی کوچک‌زاده:

رشد روزافزون علمی ایران موجب ترس دشمنان شده است

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی کوچک‌زاده : رشد روزافزون علمی ایران موجب ترس دشمنان شده است.

به گزارش شهرضا نیوز، رئیس کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر استان اصفهان در جشن دهه فجر انقلاب اسلامی که در روستای هونجان شهرستان شهرضا برگزار شد گفت: امروزه رشد علمی و تولید علم در کشور بسیار خوب و چشمگیر است که همین رشد روز افزون و چشمگیر موجب ترس دشمنان اسلام و انقلاب شده است.
حجه‌الاسلام والمسلمین مجتبی کوچک‌زاده با اشاره به این که بازگویی دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران به خصوص پیشرفت‌های معنوی بسیار دارای اهمیت است افزود: با توجه به آیات قرآن یادآوری نعمات موجب افزونی و ارزشمندی آنها می‌شود، در بازگویی دستاوردها و رهاوردهای انقلاب اسلامی نیز باید برای افزون‌تر شدن موفقیت‌های انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن به بازگویی دستاوردهای آن پرداخت و مردم را از آنها مطلع ساخت.
رئیس کمیته روستایی و عشایر ستاد دهه فجر استان اصفهان با اشاره به نادیده گرفته شدن مقدسات و معنویات در دوران قبل از انقلاب اسلامی اضافه کرد: نهضت حفظ و قرائت قرآن کریم، برگزاری مراسم معنوی اعتکاف که مورد استقبال جوانان است همچنین برگزاری نماز جماعت و جمعه در سراسر کشور و مراسمات ادعیه و معنوی از مهم‌ترین دستاوردهای معنوی کشور است.
وی گفت: نهضت تولید علم همواره مورد تأکید مقام معظم رهبری بوده است و امروزه رشد علمی و تولید علم در کشوربسیار خوب وچشمگیر است که همین رشد روزافزون وچشمگیر موجب ترس دشمنان اسلام وانقلاب شده است.
حجه الاسلام والمسلمین کوچک زاده به بیان نقش محوری روستاییان وعشایر قبل از انقلاب و بعد از انقلاب پرداخت و گفت: روستاییان و عشایر بهترین مرزبانان برای ایران اسلامی بودند و با جمعیت کمی که دارند سهم قابل توجهی در تولید و تحقق حماسه اقتصادی داشته اند.
وی به مهم ترین فعالیت های این کمیته در دهه فجر امسال اشاره کرد و گفت: برگزاری جلسات انتخاب نمونه های برتر کشاورزی، دیدار با خانواده شهدا و کارکنان و عشایر، اعزام پزشک و دامپزشک به محل تجمع های عشایری، برگزاری مراسم ویژه جشن در مناطق عشایری ، بازدید از پروژه های اشتغال زایی زنان روستایی و افتتاح پروژه های شاخص عمرانی روستایی از اهم برنامه های این ستاد است.

جشن-هونجان-1 جشن-هونجان جشن-هونجان-3 جشن-هونجان-2 جشن-هونجان-4 جشن-هونجان-5

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.