سرویس: اخبار شهرضا ۰۹:۰۵ - پنج شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۲

هم رزم شهید کاظمی:

ولایت مداری مهمترین ویژگی شهدا است

اصغر حبیبی آزاده هشت سال دفاع مقدس گفت: ولایت مداری مهمترین ویژگی شهدا است.

به گزارش شهرضا نیوز، اصغر حبیبی آزاده هشت سال دفاع مقدس و هم رزم شهید کاظمی در یادواره شهدای پایگاه مقاومت بسیج شهید شهری شهرستان شهرضا که در مسجد حمیدی برگزار شد با اشاره به این که ولایت مداری و تبعیت از رهبر مهم ترین ویژگی شهدا بود گفت: تازمانی که ولایت مداری در جامعه باشد خداوند بنا به وعده خود جامعه را حفظ می کند.
وی با اشاره به این که ما هنوز شهدا را آن طور که باید بشناسیم ، نشناخته ایم و در قیامت به عظمت و بزرگی واقعی شهدا پی خواهیم برد افزود: کسانی که عنوان می کنند شهدا فقط به خاطر خاک شهید شدند در حق شهدا جفا می کنند چرا که شهدا در راه دین و حفظ شریعت اسلام شهید شدند و اگر به وصیت نامه های شهدا نگاه شود در همه آنها به حفظ دین و اسلام اشاره شده است.
حبیبی روحیه شهادت طلبی را از ویژگی های دیگر شهدا برشمرد و اضافه کرد: با داشتن روحیه ایثار و شهادت طلبی بود که توانسیم در مقابل دشمنان جهانی اسلام ایستادگی کنیم و تا زمانی که این روحیه را در خود حفظ کنیم هیچ قدرتی توان مقابله با ما را نخواهد داشت.
وی با استناد به فرازهای زیارت وارث، شهدا را از جمله شافعان روز قیامت عنوان کرد و افزود: چون شهدا بزرگترین سرمایه خود یعنی جانشان را در راه خدا نثار کردند در قیامت نیز هر کس را بخواهند شفاعت می کنند.

یادواره-شهید-شهری-شهرضانیوز یادواره-شهید-شهری-شهرضانیوز2 یادواره-شهید-شهری-شهرضانیوز3 یادواره-شهید-شهری-شهرضانیوز4 یادواره-شهید-شهری-شهرضانیوز6

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.