سرویس: گفتگو ۱۰:۰۱ - شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲

هاشمی با کهولت سن صلاحیت کشورداری را ندارد/ مردم ایران نیازمند هوای تازه هستند

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه هاشمی با کهولت سن خود صلاحیت کشورداری را ندارد، گفت: مردم ایران روحیه ارتجاع و بازگشت به گذشته را ندارند و شعار هاشمی برای بازگشت به دولت سازندگی بی‌فایده است. محمد دهقان در با تاکید بر اینکه مردم ایران روحیه برگشت به عقب را ندارند، اظهار کرد: اگر […]

13910317000233_PhotoAعضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه هاشمی با کهولت سن خود صلاحیت کشورداری را ندارد، گفت: مردم ایران روحیه ارتجاع و بازگشت به گذشته را ندارند و شعار هاشمی برای بازگشت به دولت سازندگی بی‌فایده است.

محمد دهقان در با تاکید بر اینکه مردم ایران روحیه برگشت به عقب را ندارند، اظهار کرد: اگر چه شورای نگهبان وظیفه احراز صلاحیت نامزدهای انتخابات را بر عهده دارد اما به عقیده بنده هاشمی صلاحیت حضور در صحنه انتخابات را ندارد.

وی افزود: یکی از مسائل مهم کهولت سن هاشمی بوده که اجازه کشور داری را به نحو صحیح به وی نمی‌دهد، ریاست جمهوری جایگاهی اجرایی بوده که نیازمند تکاپو و نشاط است و هاشمی با کهولت سن خود صلاحیت کشورداری را ندارد.

* مردم ایران روحیه ارتجاع و بازگشت به گذشته را ندارند / شعار هاشمی برای بازگشت به سازندگی بی‌فایده است

دهقان با بیان اینکه یک انسان ۸۰ ساله نیاز به مراقبت دارد و چگونه می‌تواند اداره کشور را به دست گیرد، خاطرنشان کرد: هاشمی باید بداند مردم ایران همواره رو به جلو حرکت می‌کنند و ارتجاع و بازگشت را هیچ‌گاه نمی‌پسندند

وی تصریح کرد: مردم آگاه ایران هیچ‌گاه دیگر نه به احمدی‌نژاد، نه به دوم خرداد، نه به ۲۰ سال پیش دولت سازندگی برنمی‌گردند.

* هاشمی نباید به صحنه انتخابات می‌آمد / نیازمند افراد جدید برای تنفس تازه هستیم

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی یادآور سد: هاشمی نباید در صحنه انتخابات می‌آمد و بهترین کار این بود که در این سن به نوشتن خاطرات خدمت خود به نظام می‌پرداخت.

هاشمی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران نیازمند حضور افراد جدید برای تنفس هوای تازه است، تصریح کرد: باید افراد جدید روی کار بیایند تا هوای تازه را در رگ نظام به جریان بیندازند.

دهقان گفت: ملت ایران به آزموده شده‌ها دوباره بر نمی‌گردد و هاشمی اقبال در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم ندارد.

* حضور احمدی‌نژاد در وزارت کشور اخلاق‌مداری رئیس جمهور را زیر سئوال می‌برد

نماینده مردم طرقبه و شاندیز در مجلس شورای اسلامی با ابراز نارضایتی از حضور و همراهی احمدی‌نژاد با مشایی در وزارت کشور اذعان داشت: احمدی‌نژاد باید بداند این گونه رفتارها نه به سود خود، نه به سود مشایی و نه به سود کشور است.

وی با اذعان این مطلب که رئیس‌جمهور باید رفتار عاقلانه و فاخر داشته باشد، گفت: رئیس جمهورباید نماد و مظهر اخلاق مداری باشد نه اینکه خود را در با رفتارهای این‌چنین شهره شهر و هر کوی و برزنی کند.

* دولت یازدهم نماد قانون‌گرایی باشد

دهقان با اظهار امیدواری از تعامل موثر و مطلوب دولت یازدهم با مجلس تصریح کرد: مقام دوم کشور و رئیس قوه مجریه باید اهل تعامل با تمام قوای کشور باشد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: رفتارهای احمدی‌نژاد که چنگال به صورت همه دستگاه‌ها می‌کشد در شأن یک رئیس‌جمهور نظام اسلامی نیست.

وی تاکید کرد: انتظار می‌رود که رئیس‌جمهور دولت یازدهم پایبند به قانون بوده و خود با عنوان نماد قانون‌گرایی به تحقق عدالت راستی و صداقت بپردازد.

به گفته عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی رئیس‌جمهور باید امانت‌دار مردم باشد.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.