سرویس: سیاسی ۱۳:۴۵ - پنج شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۲

ظريف خطاب به منتقدان:

اکاذیب و تبلیغات صهیونیستها را اشاعه ندهید/ موضع ایران تغییری نکرده است

وزیر امور خارجه ایران:موضع جمهوری اسلامی ایران در مورد عدم شناسایی رژیم صهیونیستی هیچ تغییری نکرده و هیچ قسمتی از صحبت های بنده چنین مفهومی نداشته است.

وزیر امور خارجه کشورمان درمورد گزارش ها و مطالب منتشره از مصاحبه های وی طی سفر اخیر به آلمان گفت : موضع جمهوری اسلامی ایران در مورد عدم شناسایی رژیم صهیونیستی هیچ تغییری نکرده و هیچ قسمتی از صحبت های بنده چنین مفهومی نداشته است.

ظریف اضافه کرد : بحثی که توسط بنده در این مصاحبه ها مطرح شده تشریح دلایل ادامه بحران در خاورمیانه بعلت نقض حقوق اساسی مردم فلسطین بویژه حق تعیین سرنوشت و تشکیل دولت مستقل و بازگشت آوارگان به سرزمین مادری بوده که بارها در همه مذاکرات و مصاحبه ها بر آن تاکید شده است و اصرار شده که برای توجیه جنایات رژیم صهیونیستی و ادامه بحران بدنبال بهانه نگردند.

وزیر امور خارجه کشورمان تصریح کرد : هرگونه برداشت دیگری از این موضع اصولی تحریف اظهارات بنده می باشد . البته اینگونه شیطنت ها با توجه به استیصال صهیونیست ها در برابر سیاست خارجی فعال جمهوری اسلامی ایران غیر منتظره نیست ولی انتظار این است که سیاسیون و محافل سیاسی و رسانه ای داخلی بر اساس شریفه ”  إِن جَاءکُمْ فَاسِقٌ بِنَبَأٍ فَتَبَیَّنُوا ” از اشاعه اکاذیب و تبلیغات تفرقه افکنانه صهیونیستها امتناع کنند.

منبع :مهرنیوز

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.