سرویس: سیاسی ۱۱:۴۳ - یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۲

عارف در مشهد:

آمده‌ام دوباره پنیر و گردو و تخم‌مرغ سر سفره‌ها بیاورم!/ اصلاحات یعنی صبر و سعه صدر

محمدرضا عارف عصر امروز در جمع جوانان در مجموعه ورزشی کارگران این شهر بیان داشت: آمده‌ام تا خراسان را آباد کنم و مشکل حاشیه‌نشینان را برای همیشه حل کنم. وی افزود: آمده‌ام از تمام ظرفیت‌های قانون اساسی جهت پاسخگویی به مردم و پیشرفت کشور استفاده کنم. نامزده انتخاباتی ادامه داد: آمده‌ام مشکل اشتغال را با […]

IMAGE635055121822778958محمدرضا عارف عصر امروز در جمع جوانان در مجموعه ورزشی کارگران این شهر بیان داشت: آمده‌ام تا خراسان را آباد کنم و مشکل حاشیه‌نشینان را برای همیشه حل کنم.

وی افزود: آمده‌ام از تمام ظرفیت‌های قانون اساسی جهت پاسخگویی به مردم و پیشرفت کشور استفاده کنم.

نامزده انتخاباتی ادامه داد: آمده‌ام مشکل اشتغال را با کمک شما به پایان برسانم، آمده‌ام تا همزمان با توسعه اقتصادی، فرهنگی و سیاسی را نیز دنبال کنم.

عارف تصریح کرد: آمده‌ام عقلانیت را بر امور کشور همراه کنم و از نظر و رای نخبگان و کارشناسان در تمام مسائل کشوری استفاده کنم.

وی با تأکید بر اینکه آمده‌ام تا پول نفت را بر سر سفره مردم بیاورم، خاطرنشان کرد: آمده ام با اجرای دقیق هدفمند کردن یارانه ها دوباره پنیر و گردو و تخم مرغ را سر سفره ها بیاورم.

معاون اول دولت اصلاحات گفت: من اصلاح طلب هستم و اصلاحات یعنی دغدغه مردم، اصلاحات یعنی صبر و سعه صدر، اصلاحات یعنی تحقق آرمان‌های انقلاب یعنی پاسخگویی، حضور و مشارکت مردم ،یعنی پیشرفت و پاسخگویی به مشکلات مردم.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیان داشت: ‌اصلاح‌طلب یعنی پاسخگویی و حضور و مشارکت مردم اصلاح طلب یعنی پیشرفت و پاسخگویی به نیازهای کشور.

عارف تاکید کرد: اصلاحات به معنای ایجاد حداقل یک میلیون فرصت شغلی در کشور است اصلاحات به معنای حل مشکل گرانی است.

وی با اشاره به اینکه آمده‌ام تا کمر گرانی را بشکنم، گفت: آمده‌ام مشکل مسکن و مشکل ازدواج جوانان را حل کنم و با برخوردهای غیرسیاسی در امور ورزشی و اجتماعی توسعه را دنبال کنم.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: اصلاحات یعنی حضور همیشگی در صحنه و اصلاحات به معنای مردم‌سالاری دینی است.

عارف تصریح کرد: اصلاحات در صحنه حضور دارد و حضور در صحنه را حق خود می‌داند.

حامیان عارف شعار «عارف زنده باد، خاتمی پاینده باد»، «درود بر عارف سلام بر خاتمی»، «دوباره باران آمد عارف به میدان آمد»، «عارف روحانی ائتلاف ائتلاف، ابوالفضل علمدار عارف را نگهدار»، «صل علی محمد عارف به میدان آمد»،« زندانی سیاسی آزاد باید گردد، موسوی موسوی سردادند. و با خواندن شعر یار دبستانی من به عارف خوشامدگویی کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.