سرویس: اخبار شهرضا ۱۵:۱۹ - دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۲

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرضا:

مردم تا پای جان پای این نظام و انقلاب ایستاده‌اند/دهه فجر، هویت انقلاب اسلامی است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرضا گفت: دهه مبارک فجر، هویت انقلاب اسلامی است و باید به خوبی حفظ شود و به شکل شایسته ای به نسل های آینده انتقال یابد.

سرهنگ حمید مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار شهرضانیوز، با بیان اینکه دهه فجر یادآور ایستادگی و مقاومت ملت ایران به رهبری امام(ره) است، اظهار کرد: گرامی داشت این ایام به منزله تجدید پیمان با آرمان‌های والای امام راحل و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی است.
وی افزود : ایام الله دهه مبارکه فجر، فرصت مغتنمی است تا بتوانیم یکبار دیگر ماهیت الهی انقلاب و دستاوردهای نظام مقدس را در زمینه های مختلف از جمله پیشرفت های علمی، هسته ای، زیرساخت های فنی مهندسی و صنعتی و دیگر افتخارات این مرز و بوم را به آحاد مردم، بخصوص نسل جوان متذکر شویم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرضا با بیان اینکه آسایش، اقتدار و عظمت امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون خون پاک شهیدان است، گفت: نهضتی که در ۲۲ بهمن ۵۷ به پیروزی رسید، امروز برای بسیاری از ملل جهان چراغ راه زندگی است.
وی افزود: استکبار جهانی تلاش می‌کند تا با ایجاد فشار در ابعاد مختلف و همچین هجمه‌های اقتصادی و فرهنگی مردم را در فشار قرار دهد و بین مردم و نظام فاصله ایجاد کند که هرگز به این هدف خود نمی‌رسد.
مرادی بر لزوم تلاش همه دستگاه‌ها برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر برنامه‌های دهه مبارک فجر تاکید و خاطرنشان کرد:‌ باید به دشمنان نظام ثابت کنیم که مردم تا پای جان پای این نظام و انقلاب ایستاده‌اند.
وی زنده نگه داشتن یاد و خاطره انقلاب و شهدای گرانقدر را بهترین راه انتقال اندیشه های امام(ره) به نسل جدید دانست و تصریح کرد: ۲۲ بهمن تیر خلاص به دشمنان است و استقبال گرم و پرشور مردم انقلابی در این روز پایه های استکبار را به لرزه در خواهد آورد.
فرمانده سپاه ناحیه شهرضا بیان کرد: باید از دهه انقلاب به عنوان سرفصلی برجسته در تاریخ سیاسی ایران و نقطه‌ای عطفی در روند مبارزات ملت ایران یاد کرد.
وی با اشاره به برنامه‌های سپاه در ایام الله دهه فجر در سپاه شهرضا گفت: اجرای صبح‌گاه در ۱۴ پایگاه، جشنواره عفاف و حجاب، دیدار با علمای شهر، نشست بصیرتی و هادیان بصیر،برگزاری دعای کمیل،غبارروبی گلزار شهدا، محفل انس با قرآن کریم، برگزاری نشست سیاسی، دیدار با خانواده معظم شهدای دوران انقلاب، نورافشانی از جمله برنامه های دهه فجر در شهرضا است.
مرادی افزود: اصحاب رسانه می‌توانند با انعکاس ویژه برنامه های دهه ی فجر، بزرگ‌ترین خدمت را به نظام اسلامی انجام دهند.
وی افزود: اهدا خون، جشن پیروزی انقلاب، پیاده‌ روی شبانه، نشست طرح ابرار، شامگاه یاد یاران، خاطره گویی انقلاب، یادواره شهدا، برگزاری مسابقات فوتسال و تنیس، پیاده‌روی میثاق با شهیدان و دیدار از آسایشگاه جانبازان اصفهان از دیگر برنامه های سپاه و پایگاه‌های مقاومت بسیج است.
فرمانده سپاه ناحیه شهرضا بیان کرد: مردم ما استوارتر از همیشه پای انقلاب و دستاوردهای آن ایستاده اند و امیدواریم این دهه را نیز همانند هفته بسیج، سالروز حماسه ۹ دی و دیگر برنامه‏ها با حضور گسترده مردم و بسیجیان پشت سر بگذاریم.
وی با بیان اینکه باید تا جان در بدن داریم ادامه دهنده راه شهیدان باشیم، تصریح کرد: در طول این ۳۵ سال که از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد دستاوردهای بسیاری را از نظر سیاسی، اقتصادی و فرهنگی شاهد بوده ایم.
مرادی با بیان اینکه قطار انقلاب به سرعت در حال حرکت می باشد و در هر ایستگاهی عده‌ای سوار و عده قلیلی پیاده می شوند افزود:کسانی که خود را با این انقلاب هماهنگ نمی‌دانند رفتن‌شان بهتر از ماندنشان می باشد چرا که می دانند همیشه نقشه هایشان نقش برآب شده و جایی در این نظام نخواهند داشت.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی دوران پر فراز و نشیبی را پشت سر گذارده است، افزود: این انقلاب با تکیه بر قدرت مردمی و رهبری حضرت امام خمینی(ره) و در دوران بعد از ایشان با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری در تمام آزمون های سخت و دشوار، پایدار و سرافراز بوده است.
فرمانده سپاه ناحیه شهرضا با اشاره به این سخن مقام معظم رهبری که “دهه فجر، دهه تجدید قوای نیروهای انقلابی و تجدید میثاق ملت با انقلاب است” گفت: حراست از اندیشه‌های امام(ره) و تبعیت از ولایت مطلقه فقیه در اجرای برنامه‌های دهه فجر یکی از ضرورت‌هاست.
وی با تاکید بر حضور حداکثری مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن خاطرنشان کرد: حضور مردم هر اندازه باشکوهتر باشد مسئولان نظام امیدوارتر به حمایت مردمی در عرصه دیپلماسی با قوت و قدرت بیشتری خواهند شد و از طرف دیگر باعث یاس و ناامیدی دشمنان شده و آنان را به این نتیجه خواهند رساند که فشار مضاعف بر مردم نه تنها آنان را نسبت به نظام دلسرد نکرده بلکه غیرت آنان را بیشتر بر خواهد انگیخت .
مرادی با تأکید بر بزرگداشت ایام الله مبارک دهه فجر، تصریح کرد: همه مردم را در شرکت گسترده و پرشور در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن که روز پیروزی عدل بر ظلم است دعوت می‌کنم.

همچنین بخوانید:

یک دیدگاه برای “مردم تا پای جان پای این نظام و انقلاب ایستاده‌اند/دهه فجر، هویت انقلاب اسلامی است”

  1. javad bagi گفت:

    ۲۲بهمن عیدواقعی مردم ایران است .مقام معضم رهبری {مده ضله}

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.