سرویس: سیاسی ۱۹:۴۰ - جمعه ۱۷ خرداد ۱۳۹۲

پناهیان:تخریب قالیباف شرعا جایز نیست

پناهیان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در تعیین اولویت های ریاست جمهوری آینده ، در زمینه مسائل اقتصادی و توان اجرایی نامزدها در به دوش گرفتن این مسئولیت تاکید کرد: «آقا هم به بحث اجرا و هم مسائل اقتصادی و هم بحث مقاومت تاکید دارند. البته ایشان در حرم حضرت امام اولویت اول […]

74789_966پناهیان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در تعیین اولویت های ریاست جمهوری آینده ، در زمینه مسائل اقتصادی و توان اجرایی نامزدها در به دوش گرفتن این مسئولیت تاکید کرد: «آقا هم به بحث اجرا و هم مسائل اقتصادی و هم بحث مقاومت تاکید دارند. البته ایشان در حرم حضرت امام اولویت اول کشور را اقتصاد برشمردند.برداشت ها در این زمینه ممکن است متفاوت باشد.»

به گزارش نسل بیدار به نقل ازشفاف، حجت الاسلام پناهیان نام آشنایی برای مردم است. کسی که سال هاست جوانان بسیاری از کلام او با معارف اهل بیت آشنا شده اند.

حجت الاسلام پناهیان در آستانه انتخابات در گفت و گو با خبرنگار شفاف به بیان برخی نکات اخلاقی درباره انتخابات پرداخت.

پناهیان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در تعیین اولویت های ریاست جمهوری آینده  ، در زمینه مسائل اقتصادی و توان اجرایی نامزدها در به دوش گرفتن این مسئولیت تاکید کرد: «آقا هم به بحث اجرا و هم مسائل اقتصادی و هم بحث مقاومت تاکید دارند. البته ایشان در حرم حضرت امام اولویت اول کشور را اقتصاد برشمردند.برداشت ها در این زمینه ممکن است متفاوت باشد.»

پناهیان همچنین نسبت به افزایش تخریب ها و بد اخلاقی های صورت گرفته نسبت به برخی کاندیداها در فضای رسانه ای گفت:

«حزب اللهی ها باید بدون تخریب و با بصیرت جلو بروند ، تخریب آقای قالیباف شرعا و اخلاقا جایز نیست و هر حزب اللهی که قالیباف را تخریب کند معصیت کرده است»
دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.