سرویس: اخبار شهرضا ۱۱:۲۲ - یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۲

به مناسبت دهه فجر سه نمایشگاه در شهرضا افتتاح شد

به مناسبت ایام الله دهه فجر سه نمایشگاه کودک و نوجوان، نمایشگاه کتاب علوم قرآنی و نمایشگاه جابربن حیان در شهرستان شهرضا با حضور مسئولین افتتاح شد.

به گزارش شهرضا نیوز، نمایشگاه کودک و نوجوان با به نمایش گذاشتن کتاب، اسباب بازی، بازی فکری و سرگرمی های آموزشی کودک و نوجوان از ۱۰ تا ۵۰ درصد تخفیف از امروز تا ۲۵ بهمن ماه در محل کانون پرورش فکری کودک و نوجوان این شهرستان واقع در خیابان شهید بهشتی، میدان حر ریاحی برپا است.
نمایشگاه کتاب علوم قرآنی با به نمایش گذاشتن بیش از ۵ هزار جلد کتاب با عنوان های مذهبی، تاریخی،روانشناسی، رمان، شعر، طب سنتی، آشپزی و کودک از ۱۰ تا ۴۰ درصد تخفیف از امروزتا اول اسفندماه در محل طبقه زیرین پاساژ نخل واقع در خیابان شهید بهشتی برای بازدید علاقه مندان دایر است.
نمایشگاه جابربن حیان نیز که در آستان مقدس امامزاده شاهرضا(ع) در دهه فجر برپا است کلیه دستاوردهای دانش آموزان مدارس این شهرستان در خصوص جمع آوری اطلاعات، تحقیق، ساخت مدل و ماکت، طرح های آزمایشی و طراحی و ساخت را به نمایش گذاشته است.

نمایشگاه-دهه-فجر-شهرضا نمایشگاه-دهه-فجر-شهرضا1 نمایشگاه-دهه-فجر-شهرضا2 نمایشگاه-دهه-فجر-شهرضا3 نمایشگاه-دهه-فجر-شهرضا4 نمایشگاه-دهه-فجر-شهرضا5 نمایشگاه-دهه-فجر-شهرضا6 نمایشگاه-دهه-فجر-شهرضا7 نمایشگاه-دهه-فجر-شهرضا8 نمایشگاه-دهه-فجر-شهرضا9 نمایشگاه-دهه-فجر-شهرضا10 نمایشگاه-دهه-فجر-شهرضا11 نمایشگاه-دهه-فجر-شهرضا12 نمایشگاه-دهه-فجر-شهرضا13 نمایشگاه-دهه-فجر-شهرضا14 نمایشگاه-دهه-فجر-شهرضا15

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.