سرویس: اخبار شهرضا ۰۹:۵۸ - شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۲

مسابقات قهرمانی دارت استان اصفهان به میزبانی شهرضا برگزار شد

مسابقات قهرمانی دارت استان اصفهان به میزبانی شهرستان شهرضا برگزار شد.

به گزارش شهرضا نیوز، اولین دوره مسابقات قهرمانی دارت استان به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر، انتخابی استان اصفهان در سالن ورزشی شهید جهانمردی شهرستان شهرضا برگزار شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرضا گفت:این دوره از مسابقات با همکاری هیئت انجمن های ورزشی استان، هیئت انجمن های ورزشی شهرضا ، آموزش و پرورش و اداره ورزش و جوانان شهرضا برگزار شد.
کمالیان با اشاره به این که این دوره از مسابقات کاملا حرفه ای است و شرکت کنندگان از کل استان شرکت کرده اند افزود: در این دوره ازمسابقات از ورزشکارانی که دارای قهرمانی استان، کشور و حتی بین المللی هستند دعوت شده است.
وی تعداد شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات را ۴۰ نفر عنوان و اضافه کرد: ۲۵ نفر از شرکت کنندگان را آقایان و مابقی را خانمها تشکیل می دهند.
در پایان این مسابقه در قسمت برادران احمدرضا حبادی از شهرضا، علیرضا ایزدی از اصفهان و محمد اعرابی از فلاورجان به ترتیب نفرات اول تا سوم و در قسمت خواهران بهناز قربانی از پالایش پخش اصفهان، مهشید محسن زاده از شهرضا و الهام ترکیان از اصفهان به ترتیب نفرات اول تا سوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند.

دارت-شهرضا-4 دارت-شهرضا-3 دارت-شهرضا-1 دارت-شهرضا-2 دارت-شهرضا-5 دارت-شهرضا-6

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.