سرویس: فرهنگی ۱۸:۲۸ - جمعه ۱۱ بهمن ۱۳۹۲

تقدیر فرزند شهید مدق از سردار نقدی برای ساخت یک فیلم

علی مدق فرزند شهید منوچهر مدق که دلتنگی‌های عاشقانه روایت پدر اوست در نامه‌ای از سردار نقدی برای حمایت از ساخت این فیلم تشکر کرد.

به گزارش فارس، علی مدق فرزند شهید منوچهر مدق که دلتنگی های عاشقانه روایت پدر اوست در نامه ای از سردار نقدی برای حمایت از ساخت این فیلم تشکر کرد.

 

متن کامل نامه به شرح زیر است:

 

بسمه تعالی

سردار نقدی عزیز

امروز که عده‌ای راه خاموشی و فراموشی جهاد و شهادت را می‌پیمایند وعده‌ای دیگر در این مسیر عزیز فقط شعار می‌دهند سپاس خداوند یگانه را که هنوز هستند کسانی‌که جهاد را عمل میکنند و عاشقانه نغمه ایثار را معنا می‌بخشند، الحق که به عهد و پیمان خود با همرزمان و رفقای آسمانی تان که ناظرند و حاظر پایبند مانده‌اید و برای سرودن دوباره پیام الهی آنان جهادی دیگر را آغاز کرده‌اید.

 

بدین وسیله از دلسوزی‌ها و حمایت‌های بی دریغ جنابعالی برای تولید فیلم سینمایی «دلتنگی‌های عاشقانه» که بانگاهی نو، روایتی صمیمی و جسورانه و صداقتی ستودنی گوشه‌ای از دردها و لحظه‌های عاشقانه پدرم و ایثار و ایستادگی مردانه ی مادرم را به تصویر کشیده است صمیمانه سپاسگزارم.

 

بی شک در این وانفسای هنر ارزشی، دست آن‌هایی که زرق و برق این سینمای پرهیاهو را رهاکرده و شجاعانه حتی سینما را در مسیر سرخ شهادت به خدمت می‌گیرند باید بوسید.

 

به امید آنکه همه ما از شفاعت شهدای عزیز بهره مند گردیم و با آرزوی سربلندی برای شما و همه عزیزانی که در تولید این اثرتأثیرگذارو ارزشمند نقش داشته‌اند.

 

با احترام

علی مدق

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.