سرویس: اخبار شهرضا ۱۵:۰۳ - جمعه ۱۱ بهمن ۱۳۹۲

امام جمعه شهرضا:

دعوت ایران تحت تاثیر صهیونیست‌ها، آمریکائی‌ها و تکفیری‌ها لغو شد/شهرضا باید در مسیر وحدت حرکت کند

امام جمعه شهرضا گفت: شهرضا با همه قدمت و فرهنگی که دارد، باید در مسیر وحدت حرکت کند.

به گزارش شهرضانیوز، حجت الاسلام سیف الله یعقوبی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرضا در مسجد صدیقه طاهره(س) به پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره) اشاره کرد اظهار کرد: این انقلاب یک انقلاب مردمی بود که در مقابل رژیم ستم شاهی به پیروزی رسید.
وی استقلال کشور را بزرگ‌ترین دستاورد انقلاب برشمرد و خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) برای همیشه دست آمریکا و سایر کشورها را از دخالت در امور کشورمان قطع کرد و سبب عزت ملت بزرگ ایران شد.
امام جمعه شهرضا رهبری و درایت امام را بسیار هوشمندانه دانست و گفت: امام خمینی(ره) با صبر و استقامت فراوانی که از خود نشان دادند در مقابل تمام ناملایمتی‌ها به خاطر اسلام و مبارزه با ظلم و ستم رژیم پهلوی ایستادند.
وی بیان کرد: امروز انقلاب ما به رهبری آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله) در مسیر آرمان‌های امام و شهدا به راه خود ادامه می‌دهد و روز به روز بر عزت و افتخار ملت ایران افزوده می‌شود.
حجت الاسلام یعقوبی با اشاره به ورود امام خمینی(ره) به ایران افزود: با آمدن امام به میهن اسلامی وحدت، یکدلی، عزت و اقتدار به ملت ایران بازگشت.
وی با اشاره به فرا رسیدن دهه فجر تصریح کرد: ملت غیور ایران امسال نیز با حضوری باشکوه تر از همیشه پاسخ این ددمنشی‌های مستکبران را در روز ۲۲ بهمن می دهند و بار دیگر اقتدار ملت و نظام را به جهانیان ثابت می‌کنند.
خطیب نمازجمعه شهرضا گفت: لایحه بودجه ۹۳ به وقت به مجلس داده و تصویب شد و در حال بررسی برای اجرا است که موفقیت بسیار خوبی برای دولتمردان است.
وی با اشاره به برداشته شدن بخشی از تحریم‌ها علیه ایران، افزود: امروز به خود می‌بالیم که نظام برآمده از این انقلاب همچنان قدرتمند و سربلند است و انقلاب اسلامی ایران الگو برای جهانیان شده است.
حجت الاسلام یعقوبی تصریح کرد: سخنانی که امروز ار رئیس جمهور آمریکا و وزیر امورخارجه آن می شنویم مصرف داخلی دارد آنها مردم ایران را می شناسند که زیر بار نمی‌روند بنابراین هیچ غلطی نمی‌توانند انجام دهند.
وی با اشاره به مذاکرات ژنو ۲ خاطرنشان کرد: دعوت ایران در این کنفرانس تحت تاثیر صهیونیست‌ها، امریکائی‌ها و تکفیری‌ها لغو شد و سایر اعضا ۱۰ روز مذاکره کردند، بدون اینکه به نتیجه‌ای برسند.
امام جمعه شهرضا گفت:کنفرانس ژنو ۲ همانطور که پیش بینی شده بود بدون هیچ نتیجه ای پایان یافت و ایران بود که می توانست در این نشست مشکل سوریه را حل کند.
وی با بیان اینکه وقتی مسئولان همدل باشند همه مشکلات حل می شود، اظهار کرد: در نشست هم افزایی که با حضور فرماندار، نماینده مردم در مجلس، شهردار و شورای شهر و خبرنگاران برگزار شد نتایج خوبی به دست آمد و مشکلات شهرستان در این جلسه مطرح شد.
حجت الاسلام یعقوبی با درخواست از اصحاب رسانه و خبرنگاران در رعایت وحدت، افزود: ماهی یک بار باید این جلسات برگزار شود ، شهرضا با همه قدمت و فرهنگی که دارد باید در مسیر وحدت حرکت کند.
وی بیان کرد: اصحاب رسانه و خبرنگاران کمک کنند تا وحدت بین مسئولان شهرستان ماندگار بماند.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.