سرویس: اقتصادی ۲۳:۰۴ - پنج شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۲

وعده دولت درباره عدم افزایش قیمت‌ها

معاون اول رئیس جمهور گفت: در مورد هدفمندی یارانه‌ها سیاست‌ها نهایی نشده و وقتی نهایی شد به اطلاع مردم رسانده می‌شود و یقینا در افزایش قیمت‌ها هیچ حرکت شوک آوری انجام نمی‌دهیم.

اسحاق جهانگیری بعد از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در پاسخ به سئوالی درخصوص مشکلات کارگران و واحدهای تولیدی بیان کرد: واحدهای تولیدی در کشور با مشکل روبه‌رو هستند و ما به دنبال رفع این مشکلات هستیم.

وی بیان کرد: باید تلاش کرد که تولید در کشور تقویت شده و رکود در کشور پایان یافته و به سمت رونق حرکت کند و کارگرانی که شغل خود را از دست داده‌اند مجددا به محل کار خود بازگردند و واحدهای تولیدی که از چرخه فعالیت خارج شده‌اند به بازار کار وارد شوند.

معاون اول رئیس جمهور درخصوص اهداف سفر به قم بیان کرد: برای دولت تدبیر و امید توفیقی است که هر چند وقت یک‌بار خدمت مراجع عالیقدر رسیده و گزارشی از کارها ارائه کند و حمایت مراجع از نظام یک سرمایه گرانقدر است و دغدغه‌ها و نقطه نظرات مراجع در بسیاری از مسائل راه‌گشا است.

وی تصریح کرد: در این دیدارها گزارشی از هدفمندی یارانه‌ها خدمت مراجع تقلید ارائه شد و نقطه نظرات ایشان درخصوص مسائل مختلف مورد توجه قرار گرفت.

جهانگیری با اشاره به برگزاری جلسه شورای برنامه‌ریزی استان قم اظهار کرد: در این جلسه مشخص شد که در بخش‌های مختلف با کمبود منابع روبه‌رو هستند و طرح‌هایی مطرح کردند و برخی از آنها شامل طرح‌های آب، سلامت، ‌راه و… در بودجه سال آینده تامین اعتبار خواهد شد.

این مقام مسئول درخصوص توزیع سبد کالا بیان کرد: سبد کالا به گروه‌هایی تعلق می‌گیرد که در مصوبه دولت قرار دارد و اگر کسی در بررسی‌های دولت از قلم افتاده باشد مجددا بررسی می‌شود.

معاون اول رئیس جمهور اضافه کرد: در مورد هدفمندی یارانه‌ها سیاست‌ها نهایی نشده و وقتی نهایی شد به اطلاع مردم رسانده می‌شود و یقینا ما در افزایش قیمت‌ها ما هیچ حرکت شوک آوری انجام نمی‌دهیم.

منبع: خبرگزاری فارس

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.