سرویس: اخبار شهرضا ۱۰:۳۴ - چهارشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۲

رئیس اداره ورزش وجوانان شهرضا خبرداد:

همایش پیاده روی خانوادگی در دهه فجر در شهرضا برگزار می شود

رئیس اداره ورزش وجوانان شهرضا گفت: همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت ایام الله دهه فجر در روز جمعه ۱۸ بهمن ماه ساعت ۷ صبح از میدان مفتح تا محل پارک ملت در پاسداران برگزار خواهد شد.

به گزارش شهرضانیوز، رئیس اداره ورزش وجوانان شهرضا در دومین جلسه شورای ورزش همگانی از برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در ایام الله دهه فجر خبرداد و گفت: طبق اساسنامه شورای ورزش همگانی دستگاه های دولتی،غیر دولتی وخصوصی می توانند در توسعه ورزش همگانی مشارکت نمایند و یکی از اهداف این شورا ساماندهی فعالیت های همسو است.
کمالیان افزود: آنچه باعث ایجاد انگیزه، نشاط و حرکت در اقشار مختلف مردم می‌شود اجرای ورزش به صورت روزانه و در سطح عمومی است.
وی ضمن توصیه و تاکید بر ترویج ورزش همگانی اضافه کرد: با فرهنگ سازی در این زمینه می‌توان شرایط رابرای گسترش ورزش و تندرستی در میان خانواده‌ها فراهم کرد و جامعه را به سمت نشاط و شادابی برد.
کمالیان ورزش همگانی را یکی از راه حل‌های مبارزه با اعتیاد دانست و افزود: با جذب جوانان و نوجوانان در سطوح مختلف ورزش همگانی، قهرمانی و پهلوانی می‌توان مبارزه‌ای جدی با این افیون خانمان سوز با برنامه ریزی صحیح انجام داد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا اضافه کرد: یکی از ویژگی‌های ورزش همگانی نسبت به ورزش‌های دیگر جذب عامه مردم به ورزش به صورت روزانه و در مدت زمان کوتاه و با کمترین امکانات و هزینه است و در این میان وظیفه اصلی تمامی نهادها دعوت از مردم برای گسترش این ورزش است.
کمالیان توسعه ورزش همگانی در شهرضا را از نیازهای اساسی ورزش این شهرستان عنوان کرد و گفت: ورزش رایگان حق همه مردم شهرستان است و باید برای ایجاد فرهنگ ورزش همگانی تلاش شود.
وی در پایان افزود: همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت ایام الله دهه فجر در روز جمعه ۱۸ بهمن ماه ساعت ۷ صبح از میدان مفتح تا محل پارک ملت در پاسداران برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.