سرویس: سیاسی ۱۲:۰۲ - سه شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۲

دیدار خانواده شهید باغبانی با همسر و فرزند یکی از شهدای مدافع حرم

عصر دیروز خانواده شهید هادی باغبانی با حضور در منزل شهید محمودرضا بیضایی از مدافعین حرم‌حضرت زینب(س)‌، با خانواده آن شهید دیدار کردند.

همسر و دختر سه ساله خبرنگار و مستند ساز شهید هادی باغبانی به همراه جمعی از اعضای خانواده‌شان عصر روزگذشته در منزل خانواده شهید محمودرضا بیضایی واقع در اسلامشهرحضور پیدا کردند.

در این دیدار  خانواده شهید باغبانی ضمن ابرازهمدردی مراتب تبریک و تسلیت خود را به همسر و فرزند خردسال شهید بیضایی و دیگر بازماندگان اعلام کردند.

همچنین دراین دیدار که حدود یک ساعت و نیم طول کشید، همسران این دو شهید در خصوص ویژگی‌های اخلاقی و رفتاری و تربیتی این دو شهید والامقام صحبت کردند.

این دو خانواده شهید تاکید کردند که قطعا، راه این شهدا که همان راه ولایت و اهل بیت (علیهم السلام) است و همچنین اهداف مقدسشان توسط فرزندان این دو شهید و همچنین بسیاری از جوانان این مرز و بوم ادامه پیدا خواهد کرد.

شهید هادی باغبانی، خبرنگار و مستندسازی بود که به همراه یک گروه از مستندساز ایرانی برای ثبت دقیق جنایات سلفی‌ها و تکفیری‌ها در سوریه حضور پیدا کرده بود و در تاریخ ۲۸ مرداد ۹۲، در آخرین جنایت گروه‌های تروریستی مخالفان حکومت بشار در درگیری‌های مناطق حاشیه‌ای دمشق توسط تروریست‌های تکفیری جبهه النصره به شهادت رسید.

شهید محمودرضا بیضائی نیز که با توجه به تحولات میدانی کشور سوریه و هتک‌ حرمت‌های اخیر به حرم حضرت زینب کبری (س) به دست گروه‌های صهیونیستی و وهابی، برای دفاع ازحرم حضرت زینب(س) و حضرت رقیه (ع)به کشور سوریه رفته بود، ظهر روز یکشنبه ۲۹ دی مصادف با ولادت حضرت رسول (ص) به دست وهابیون تکفیری به مقام رفیع شهادت نائل آمد.

منبع :  شبکه اطلاع رسانی دانا

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.