سرویس: سیاسی ۱۷:۲۴ - دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۲

تاسیس شبکه استانی جدید برای تهران

نماینده مردم رباط کریم در مجلس گفت: شبکه تلویزیونی مستقل برای شهرستان های استان تهران لازم است تا از این طریق ما بتوانیم داشته های خود را بیان کنیم.

ابراهیم نکو نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز نمایندگان شهرستان‌های استان تهران با رئیس‌جمهور اظهار داشت: در شهرستان هایی که جمعیت بالای ۵۰۰ هزار نفر دارند نیاز به شبکه‌های استانی برای انعکاس برنامه‌های مختلف و همچنین توجه بیشتر مسئولین در جهت رفع مشکلات احساس می‌شود.

وی با انتقاد از عدم پوشش مشکلات شهرستان های استان تهران توسط شبکه فعلی تهران گفت: استان تهران فقط به شهر تهران ختم نمی شود همچنین در این شبکه ظرفیت های شهرستان ها دیده نمی شود و اگر خبری هم باشد بیشتر جنبه های منفی آن منتقل می شود.

وی ادامه داد: شبکه تلوزیونی مستقل برای شهرستان های استان تهران لازم است تا از این طریق ما بتوانیم داشته های خود را بیان کنیم.

وی افزود: این پشنهاد را آقای بشیری و بنده در جلسه امروز با رئیس جمهور  مطرح کردیم و همه دوستان از آن حمایت کردند.

نکو در خصوص پاسخ رئیس جمهور به این مطالبه، گفت: نگاه رئیس جمهور مثبت بود و قول هایی دادند که این قضیه پیگیری شود.

این عضو کمیسیون اقتصادی به موضوعات دیگر مطرح شده در این جلسه اشاره کرد و گفت: توسعه حمل ونقل عمومی به ویژه مترو و قطار شهری برای شهرستان های استان تهران لازم است که آقای روحانی قول دادند و اعتقاد داشت که این اتفاق باید بیافتد چرا که کمک به حل مشکلات و آلودگی هوا می شود.

وی ادامه داد: دیگر موضوع مطرح شده قانون هدفمندی یارانه ها بود که در مجلس نیز مطرح است؛ آقای روحانی به اهمیت این قانون اشاره کرد و گفت برای اجرای فاز دوم هنوز موانعی وجود دارد.

وی افزود: آقای روحانی اشاره ای نیز به اجلاس داووس داشت و معتقد بود که جلسه پر اهمیتی بوده و نگاه سرمایه داران جهان را به ایران تغییر داده است.

منبع : شبکه اطلاع رسانی دانا

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.