سرویس: سیاسی ۱۶:۰۴ - دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۲

تشکیل کمیته فنی اصلاح طلبان در فضای مجازی برای انتخابات آینده مجلس با محوریت فرزند علی یونسی

کمیته فنی اجرایی اصلاح طلبان در فضای مجازی برای انتخابات آینده مجلس تشکیل شده است.

کمیته فنی تبلیغات، تولید محتوی و برنامه ریزی در فضای مجازی از سوی اصلاح طلبان تشکیل شده و وظیفه مدیریت فضای مجازی در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری به آنها واگذار شده است.

بر اساس این گزارش شهاب طباطبایی مسئولیت این کمیته را در حوزه تولیدات به عهده گرفته است.

همچنین فرزند علی یونسی، وزیر اطلاعات دولت اصلاحات و دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و مذاهب نیز از مسئولین این کمیته است.

این اولین اقدام زودهنگام اصلاح طلبان برای انتخابات آینده نیست. پیشتر نیز موسوی خوینی ها مرد خاکستری اصلاحات در یک نشست محفلی راهبردهای اصلاحات برای انتخابات آینده را تشریح کرده بود.

رویکرد تشکل محور و فرد محور اصلاح طلبان در انتخابات مجلس

خوئینی ها گفته است: اصلاح طلبان برای انتخابات آینده با دو رویکرد تشکل محور و فرد محور وارد کارزار رقابت می شوند.

مرد خاکستری اصلاحات حرکت تشکل محور را با فراخوان و هماهنگی ۱۸ حزب اصلاحات برای سازماندهی تشکیلاتی و امکاناتی برای فراهم کردن مقدمات ورود به انتخابات، تهیه لیست و تبلیغات برای کاندیداها عنوان کرده است.

خوئینی ها می گوید: مدیرت حوزه فرد محور با سید محمد خاتمی است تا بتواند با شناسایی افراد مستعد و توانمند برای برپایی ستادهای انتخاباتی و کاندیداتوری قدم اصلی برای ورود به انتخابات مجلس را بردارد.

وی همچنین با گریزی به انتخابات خرداد ۹۲، شورای فرماندهی برای پیروزی روحانی را متشکل از خودش، هاشمی، خاتمی و فرد دیگری عنوان می کند و می گوید: این شورا وحدت را رقم زد و با برگزاری همایش های خوبی که برپا کرد این وحدت را به سراسر کشور تسری داد.

خوینی ها همچنین با اذعان به ادامه کارکرد این شورای فرماندهی برای انتخابات آینده از برپایی یک کارنوال سیاسی در آینده نزدیک در مرکز کشور خبر می دهد و می گوید: اگر بتوانیم در این همایش به هر قیمتی که شده چندهزار نفر را به تهران بیاوریم در واقع فضای امنیتی را شکسته ایم.

منبع : مرصاد

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.