سرویس: سیاسی ۱۶:۳۱ - جمعه ۱۷ خرداد ۱۳۹۲

صفار هرندی در گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه ۲

پیش‌بینی خلق حماسه گسترده از سوی ایرانی‌ها در انتخابات/ مردم دشمنان را مأیوس می‌کنند

محمدحسین صفار هرندی وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه ۲ سیما به ارائه تحلیلی درباره انتخابات ریاست جمهوری آینده و خلق حماسه سیاسی پرداخت. وی در بخشی از سخنان خود با بیان اینکه مردم با انتظار و توقعی در صحنه انتخابات حاضر می‌شوند، اظهار داشت: مردم توقعی دارند […]

13911118000178_PhotoAمحمدحسین صفار هرندی وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه ۲ سیما به ارائه تحلیلی درباره انتخابات ریاست جمهوری آینده و خلق حماسه سیاسی پرداخت.

وی در بخشی از سخنان خود با بیان اینکه مردم با انتظار و توقعی در صحنه انتخابات حاضر می‌شوند، اظهار داشت: مردم توقعی دارند و بایستی به آن توجه کرد.

صفار هرندی با پیش‌بینی خلق حماسه گسترده از سوی ایرانی‌ها در انتخابات ریاست جمهوری، گفت: ملت در گام اول می‌خواهند دشمن را مأیوس کنند و در گام بعدی نیز برای آینده خود تدارک می‌بینند.

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی از لزوم انتخاب صحیح از سوی ملت سخن گفت و در عین حال، تاکید کرد: اگر مردم در این انتخابات به درستی عمل کنند، خواسته‌ای که در ذهن می‌پرورانند، جامه عمل می‌پوشد.

وی با بیان اینکه یک پدر باید پاسخگوی نیازهای خانواده باشد، خاطرنشان کرد: اما در برخی مواقع پدرها به دلیل مشکلات مالی شرمنده خانواده خود می‌شوند.

صفار هرندی فراهم آمدن سرنوشت بهتر را با شرکت در انتخابات و انتخاب صحیح دانست و تصریح کرد: مردم توقعاتشان را در انتخابات و با انتخاب مدیران صالح دنبال می‌کنند.

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد مجددا بر لزوم انتخاب مدیران صالح تاکید کرد و رفتارهای هیجان زاده آسیبی برای انتخاب دانست.

وی بر این نکته تاکید کرد که هر کس با نگاه فوق به صحنه انتخابات بیاید در راستای خلق حماسه سیاسی می‌کوشد.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.