سرویس: اخبار شهرضا ۱۳:۵۸ - دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۲

امام جمعه شهرضا:

مشکلات را با فرماندار در میان بگذارید/ اصحاب رسانه، گذشتگان را با نیکی یاد کنند

امام جمعه شهرضا گفت: ادارات با رفع مشکلات مردم به وحدت کمک کنند تا برکات همدلی و هماهنگی را در شهر شاهد باشیم.

به گزارش شهرضانیوز، حجت الاسلام سیف الله یعقوبی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرضا اظهار کرد: در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامی هستیم و در روز ۱۲ بهمن نخستین برنامه در جوار امامزاده شاهرضا و جوار گلستان شهدا اجرا می شود.
وی افزود: در این روز مجلسی از سوی جامعه روحانیت در بیت العباس شهرضا با سخنرانی حضرت آیت اله زمانی از مفاخر ایران اسلامی و شاگردان آیت اله جوادی آملی برگزار می‌شود.
امام جمعه شهرضا با بیان اینکه در روز ۲۲ بهمن راهپیمایی باشکوه و بهتر از سال های گذشته خواهیم داشت، افزود: همه ما موظف هستیم در این لحظات سرنوشت ساز که انقلاب اسلامی رو به اقتدار است وحدت کلمه را حفظ کنیم و حرمت مسئولان را پاس بداریم.
وی با بیان اینکه تمام عظمت و پیروزی ما در سایه وحدت است، افزود: یکی از تاریکی‌هایی که گاهی مواقع جامعه ما را فرا می‌گیرد نفاق، دودستگی و پراکندگی است.
حجت الاسلام یعقوبی با اشاره به اینکه همه باید با وحدت کلمه و زیر چتر ولایت فقیه با هم متحد باشند، بیان کرد: دنیای استکبار و صهیونیست علیه اسلام و تشیع تمام تلاش خود را انجام می‌دهند، تکفیری‌ها، سلفی‌ها در سوریه، لبنان، عراق، افغانستان برای نابود کردن اسلام و مسلمانان تلاش می‌کنند و بر ماست که با هم متحد باشیم.
وی با درخواست از اصحاب رسانه شهرستان که از گذشتگان را با نیکی یاد کنید برای آینده برنامه ریزی کنند، گفت: اگر کسی تخلف کرد و زیر بار وحدت نرفت شفاف به مردم در خطبه های نماز جمعه اعلام می کنیم.
وی گفت: بر اساس بیانات مقام معظم رهبری هماهنگی مسئولانی که در قوای مختلف با رأی مردم انتخاب شده‌اند، زمینه حل مشکلات را فراهم می‌آورد و به همین علت باید دولت، مجلس و قوه قضائیه و عرصه‌های گوناگون سیاسی و مطبوعاتی از طرح هر مسئله‌ای که این فضای همدلی و همکاری را تضعیف می‌کند، خودداری کنند.
حجت‌الاسلام یعقوبی با بیان اینکه تبعیت و پیروی از ولی‌فقیه یک تکلیف است، خاطرنشان کرد: بهترین عمل کنندگان فرزندان این انقلاب هستند که در قبل و بعد از انقلاب و جنگ و سایر عرصه‌ها دلسوزی خود را نشان داده‌اند.
وی با اشاره به اینکه قرآن محور وحدت است، گفت: به جایگاه های قرآن در این شهر کم توجهی شده و باید در جلسات قرآن مطرح باشد.
امام جمعه شهرضا با بیان اینکه امروز به برکت رنج و تلاش امام راحل و هدایت مقام معظم رهبری و خون شهیدان، نظام مقدس اسلامی بر فراز قله افتخار و ابتکار قرار گرفته، بیان کرد: این نظام را می‌توان به عصای حضرت سلیمان تشبیه کرد که ممکن است موریانه‌های اختلاف آن را از درون متلاشی کند، بنابراین باید از جدایی دوری و به وحدت روی آوریم.
حجت الاسلام یعقوبی با بیان اینکه مشکلات را با فرماندار در میان بگذارید، افزود: با وحدت کلمه و با همراهی و هماهنگی با شورا، شهردار و نماینده دست به دست هم دهید و برای رشد شهرستان تلاش کنید و اختلاف ها را کنار بگذارید.
وی با بیان اینکه برای رشد وتعالی شهرضا باید وحدت داشته باشیم، اظهار کرد: همه باید پاسدار فرهنگ ناب اسلامی باشیم و اجازه ندهیم کلام، قلم و سخنرانی برخلاف آرمان های شهدا انجام شود و اگر افرادی بخواهند در این وادی وارد شوند با همه مردم روبرو خواهند شد.
حجت‌الاسلام یعقوبی با اشاره به اینکه در همه جلسات وحدت داشته باشید و گوشه و اشاره ای به گذشته نداشته باشید، تصریح کرد: نظام رایگان بدست نیامده که با لفاظی و قلم های مسموم از بین برود، برای حفظ آرمان مقدس تلاش کنیم و ادارات با رفع مشکلات مردم به وحدت کمک کنند تا برکات همدلی و هماهنگی را شاهد باشیم.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.