سرویس: اجتماعی ۱۳:۲۲ - جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲

دو مستند نیم ساعته سهم هر کاندیدا/ نوبت پخش بر اساس قرعه‌کشی

ضوابط اجرایی مستندهای تلویزیون کاندیداهای ریاست جمهوری در حالی اعلام شده که هر نامزد دو مستند نیم ساعته سهم دارد. به گزارش نسل بیدار به نقل از فارس، ستاد انتخابات صدا و سیما ضوابط اجرایی مستندهای تلویزیون نامزدهای انتخاباتی را اعلام کرد. بر اساس این ضوابط که به تصویب کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری […]

13910629000452_PhotoAضوابط اجرایی مستندهای تلویزیون کاندیداهای ریاست جمهوری در حالی اعلام شده که هر نامزد دو مستند نیم ساعته سهم دارد.

به گزارش نسل بیدار به نقل از فارس، ستاد انتخابات صدا و سیما ضوابط اجرایی مستندهای تلویزیون نامزدهای انتخاباتی را اعلام کرد.

بر اساس این ضوابط که به تصویب کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری رسیده است، هر یک از نامزدهای انتخاباتی فرصت دارند دو فیلم مستند نیم ساعته تلویزیونی از زندگی‌نامه، سوابق کاری و تبیین و تشریح برنامه‌های انتخاباتی خود در عرصه‌های سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی تولید و پخش کنند.

نخستین فیلم مستند تولید شده توسط نامزدهای انتخاباتی باید تا روز هفتم خرداد ماه به صدا و سیما تحویل داده شود.

ضوابط و چارچوب های ساخت فیلم مستند نامزدهای انتخاباتی با هدف اجرای قانون و به منظور رعایت ضوابط یکسان از سوی نامزدها تدوین شده است.

موضوعاتی که نامزدهای انتخاباتی در برنامه‌های مستند تلویزیونی خود مطرح می‌کنند باید در حیطه وظایف و جایگاه ریاست جمهوری و در چارچوب قوانین باشد.

دومین فیلم مستند تولیدی نامزدهای انتخاباتی نیز پس از هفته دوم خرداد ماه و ۲۴ ساعت قبل از زمان پخش باید تحویل داده شود.

جدول پخش برنامه‌های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری پس از انتشار اسامی نهایی تأیید صلاحیت‌شدگان و بر اساس قرعه‌کشی اعلام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.