سرویس: اخبار شهرضا ۱۷:۲۵ - شنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۲

نماینده مردم شهرضا در مجلس:

سبد کالا باید به بازنشستگان تامین اجتماعی تعلق بگیرد

نماینده مردم شهرضا در مجلس گفت: همانطور که به کارمندان دولت، مستمری بگیران دولت و حقوق بگیران دولت سبد کالا تعلق می‌گیرد باید به بازنشستگان تامین اجتماعی نیز تعلق بگیرد.

عوض حیدرپور در گفت‌وگو با خبرنگار شهرضانیوز اظهار کرد: سبد کالا زمانی که قرار شد به مردم بدهند اگر به عنوان یارانه به دهک های نیازمند مورد نظر باشد به طور طبیعی باید به تمام افرادی که در دهک های نیازمند هستند تعلق بگیرد.
وی درباره تعلق نگرفتن یارانه به بازنشستگان تأمین اجتماعی گفت: به طور قطع این طرح در مراحل اولیه است و هنوز تصمیم گیری قطعی گرفته نشده ولی به طور طبیعی همانطور که به کارمندان دولت، مستمری بگیران دولت و حقوق بگیران دولت سبد کالا تعلق می‌گیرد باید به بازنشستگان تامین اجتماعی نیز تعلق بگیرد.
نماینده مردم شهرضا در مجلس افزود: کسانی که حقوق بگیر نیستند مانند کارگران فصلی وتحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی و کسانی که در دهک های پایین قرار دارند باید به صورت جدی مورد حمایت دولت قرار بگیرند.
وی بیان کرد: ما به عنوان نماینده مردم از رئیس جمهور تقاضا داریم که همه دهک های پایین جامعه را تحت پوشش قرار دهند و ما هم در مجلس پیگیری های لازم را برای محقق شدن این تقاضا و مطالبه انجام می دهیم.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.