سرویس: اخبار شهرضا ۱۰:۵۰ - شنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۲

نماینده مردم شهرضا در مجلس:

یکی از بهترین گزینه های فرمانداری اصفهان، نصیب شهرضا شد

نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی گفت: با انتخاب عقدایی به عنوان فرماندار شهرستان شهرضا، یکی از بهترین گزینه های فرمانداری اصفهان، نصیب شهرضا شد.

عوض حیدرپور در گفت وگو با خبرنگار شهرضانیوز با اشاره به معارفه فرماندار جدید شهرضا اظهار کرد: عقدایی، فرماندار جدید شهرضا سابقه ۳۰ساله در وزارت کشور دارند و دارای عملکرد و سابقه درخشانی در طول خدمت خود هستند.
وی با بیان اینکه عقدایی از عهده هر چه بهتر فرمانداری و اداره شهرستان شهرضا برمی آید، افزود: به صورت روشن می توانم اظهار نظر کنم که یکی از بهترین گزینه هایی که می شد در فرمانداری استان اصفهان معرفی کنند، نصیب شهرضا شد که از خدمات وی بتوانیم در حوزه شهرستان شهرضا به عنوان فرماندار استفاده کنیم.
نماینده مردم شهرضا در مجلس بیان کرد: به طور قطع عملکرد روشن و سوابق وی در گذشته آینده بسیار روشن و خوبی را برای شهرضا به ما نوید می دهد.
وی خاطرنشان کرد: از قدیم با عقدایی آشنایی داشتم و شناختی که از وی دارم از مناسب ترین گزینه ها برای شهرضا بودند و ما همیشه مثل دو برادر کنار هم بودیم و خواهیم بود.

همچنین بخوانید:

3 دیدگاه برای “یکی از بهترین گزینه های فرمانداری اصفهان، نصیب شهرضا شد”

 1. همشهری گفت:

  سلام
  آقای دکتر می ترسم این برادر شما مدتی دیگر نابرادری بشه! مطمئنید حتما مثل شما فکر می کنه یا او هم مغضوبتان خواهد شد؟

 2. همشهری گفت:

  به این آقای دکترتون بفرمایید فراموش نکرده ایم ۸ سال پیش چقدر فشار به استاندار اصفهان آوردید که عقدایی را برش دارند

 3. همشهری گفت:

  سلام. خیلی جالبه دکتر در مراسم معارفه اعالم کردند این ۸ سال خیلی هم سخت گذشته!! حدود یک ماه دیگخ همه چی معلوم میشه دیر نشده

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.