سرویس: سیاسی ۲۰:۳۹ - شنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۲

اولتیماتوم به مهتدی؛

افشای نام چهار پیشمرگ نفوذی مهتدی در کومله ایلخانی زاده و حزب ملی کردستان

اخراج خالد سیادت و محمد مهتدی (پسر عموی عبدالله مهتدی)، اعضای کمیته مرکزی کومله که ۳۰ سال سابقه حضور در این گروهک را داشته اند و به دلیل انتقادات گسترده و افشاگری در خصوص سیاستهای مهتدی از این گروه اخراج شده بودند، اعتراضات گسترده ای را در بین کادرها و پیشمرگان کومله، بدنبال داشته است.

 یکی از اعضای کمیته مرکزی گروهک تروریستی و تجزیه طلب موسوم به کومله انقلابی زحمتکشان کردستان ایران (شاخه عبدالله مهتدی خبر مهمی را افشا کرد که این خبر را جزء سرکرده گروهک کومله عبدالله مهتدی که این چهار نفر را برای انجام کارهای جاسوسی به کومله رقیبش موسوم به کومله زحمتکشان کردستان (شاخه عمر ایلخانی زاده) اعزام کرده است، کسی نمی داند. معمولا افشای نام جاسوس ها به ندرت در جایی اتفاق افتاده است.

32

عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله، بنا به اعلام یکی از اعضای کمیته مرکزی کومله در تماس با خبرنگار بولتن نیوز، سه تن از پیشمرگان مورد اعتمادش را برای جاسوسی مدتی است،به کومله عمر ایلخانی زاده اعزام کرده است.

اسامی این سه تن به شرح زیر می باشد؛
فرید امانی اهل سنندج
کیا حسنی اهل سنندج
رضا فتحی اهل سنندج
لازم به ذکر است که نفر آخر، رضا فتحی اهل سنندج، پیش از این پیشمرگ حزب منحله و تروریستی حزب دمکرات کردستان ایران بوده که مدتی بعد از آنها جدا و به کومله مهتدی ملحق می شود.
در کومله مهتدی نیز با توجه به اعتمادی که سرکرده کومله به این شخص داشته او را برای انجام کارهای جاسوسی و ضربه زدن به کومله ایلخانی زاده بهمراه دو تن دیگر از پیشمرگانش به اردوگاه کومله رقیب، اعزام می کند.

33

فرید امانی، کیا حسنی و رضا فتحی هر سه اهل سنندج هستند که در حال حاضر نفوذی مهتدی در مقر کومله ایلخانی زاده می باشند.
همچنین منبع موثق خبری بولتن نیوز از کمیته مرکزی کومله گزارش محرمانه دیگری را نیز برایمان افشا کرده که در آن یک نفوذی دیگر عبدالله مهتدی در حزبی دیگر را لو داده که ما نیز آن را با اجازه عبدالله مهتدی سرکرده تروریست کومله، افشا می کنیم.
بنا بر این خبر، یکی دیگر از جاسوس های مهتدی، فاضل ولیان می باشد.
فاضل ولیان نفوذی و جاسوس عبدالله مهتدی سرکرده کومله در حزب ملی کردستان می باشد.
عبدالله مهتدی از فاضل خواسته تا در حزب ملی کردستان نفوذ کند و اخبار و اطلاعات مربوط به این حزب را به شخص وی، منتقل کند.
همچنین در خبری دیگر مطلع شدیم، اخراج خالد سیادت و محمد مهتدی (پسر عموی عبدالله مهتدی)، اعضای کمیته مرکزی کومله که ۳۰ سال سابقه حضور در این گروهک را داشته اند و به دلیل انتقادات گسترده و افشاگری در خصوص سیاستهای مهتدی از این گروه اخراج شده بودند، اعتراضات گسترده ای را در بین کادرها و پیشمرگان کومله، بدنبال داشته است.

34

کادرها و پیشمرگان کومله مهتدی در اردوگاه زرگویزله، به دبیرخانه کومله و شخص سرکرده گروه، پس از افشای این خبر به عبدالله مهتدی اولتیماتوم داده اند که در صورتی که ظرف چند روز آینده، حکم اخراج خالد سیادت و محمد مهتدی،پس گرفته نشود، دست به شورش خواهند زد.
در همین ارتباط هفتاد درصد کادرهای کومله، نامه سرگشاده ای را خطاب به عبدالله مهتدی منتشر کرده و او را تهدید کرده اند. با اعتراضات صورت گرفته در این خصوص اردوگاه زرگویزله با بحران جدی روبرو شده است.
تهدید به شورش در این اردوگاه، وضعیت درونی کومله و شخص مهتدی را با بحران مواجه کرده است.
خبرهای تکمیلی و اختصاصی در این خصوص پس از اتمام اولتیماتوم اعضای کومله به سرکرده گروه، در روزهای آتی در همین سایت خبری تحلیلی، منتشر خواهد شد.

منبع : بولتن نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.