سرویس: اخبار شهرضا ۱۵:۱۷ - دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۲

سرپرست گروه نمایشی بی‌تا مطرح کرد

درخشش گروه نمایشی بی تا در پنجمین جشنواره سراسری تئاتر معلولان کشور

سرپرست گروه نمایشی بی تا گفت: گروه نمایشی بی‌تا در پنجمین جشنواره سراسری تئاتر معلولان کشور حضور یافت و موفق به کسب سه جایزه شد.

احمدرضا قنبریان در گفت‌و‌گو با خبرنگار شهرضانیوز اظهار کرد: گروه نمایشی بی تا وابسته به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرضا با همکاری مرکز توانبخشی حرفه‌ای فجر اصفهان، در پنجمین جشنواره سراسری تئاتر معلولان کشور حضور یافت.
وی با بیان اینکه در این جشنواره ۲۲ گروه نمایشی از سراسرکشور حضور داشتند و رقابت گروه‌ها بسیار نزدیک به هم بود، افزود: نمایش «گنجشک قوی ترا از فیل است» به کارگردانی مرضیه آقاسی در سالن سوره حوزه هنری تهران به روی صحنه رفت و مورد استقبال کم نظیر تماشاگران و هیئت داوران قرار گرفت.
سرپرست گروه نمایشی بی‌تا با اشاره به اینکه در مراسم اختتامیه که در سالن تالار وحدت تهران برگزار شد، این گروه سه جایزه از آن خود کرد، خاطرنشان کرد: در این جشنواره رتبه اول طراحی لباس شامل لوح سپاس، تندیس جشنواره و وجه نقد به مرضیه آقاسی و جایزه ویژه بازیگری همراه شامل لوح سپاس،تندیس جشنواره و وجه نقد به مهسا رستمی و رتبه دوم بازیگری معلول ذهنی (مرد) شامل لوح سپاس، وجه نقد به آقای حمید پورشمس تعلق گرفت.
وی گفت: داوران جشنواره دکتر قطب الدین صادقی، رویا تیموریان و پریوش نظریه بودند.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.