سرویس: اجتماعی ۱۴:۰۱ - پنج شنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۲

ارسال پیامک برای سبد کالا مورد تایید نیست

معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد در خصوص پخش پیامک هایی برای ثبت نام سبد کالا گفت: این پیامک ها به هیچ عنوان مورد تایید سازمان نیست و شایعه است.

ناصر رحیمی روز پنجشنبه افزود: هر گونه نیاز بر ارسال اطلاعات از طرق مختلف از جمله پیامک صرفا با اعلام روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت به اطلاع شهروندان خواهید رسید.

وی از افزاد خواست از ارسال هر گونه اطلاعات که امکان سوء استفاده از آن ممکن می باشد اجتناب نمائید و اظهار داشت: هر گونه اطلاع رسانی در زمینه زمان و نحوه دریافت سبد کالایی از طریق سازمان صنعت و معدن صورت می گیرد زیرا در این شرایط بازار گمانه زنی و شایعات داغ است.

معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد تاکید کرد: شهروندان دقت داشته باشند اطلاعات خود را در اختیار افراد سود جود و فرصت طلب قرار ندهند زیرا آنها در پی بدست آوردن اطلاعات شخصی افراد و سوء استفاده از آن هستند.

رحیمی در ادامه با تاکید دوباره بر رایگان بودن سبد کالایی، از مردم، کسبه و عمده فروشان خواست مراقب سودجویی برخی افراد کلاهبردار باشند، افزود: این افراد با سوء استفاده از عنوان نماینده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از مردم و بعضی از عمده فروشان و کسبه مبادرت به ثبت نام و یا گرفتن وجه برای تحویل کالا کرده اند .

وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده سوء استفاده های احتمالی مراتب در این زمینه به این سازمان اطلاع دهند.

بر اساس مصوبه دولت، تا پایان سال ۲ سبد کالایی طی ماه های بهمن و اسفند برای جامعه هدف اختصاص خواهد یافت.

۱۰ کیلوگرم برنج خارجی، ۲ عدد مرغ به میزان ۴ کیلوگرم، ۲ بسته تخم مرغ ۱۲ عددی، ۲ قوطی روغن مایع ۹۰۰ گرمی و ۸۰۰ گرم پنیر با بسته بندی UF اقلام تخصیص پیدا کرده در این سبد خواهند بود .

بر اساس اطلاعات دریافتی از سازمان هدفمندی یارانه ها، کارت دریافت نقدی یارانه های سرپرست خانوارهای مشمول دریافت سبد کالایی فعال خواهد شد و آنها نیز می توانند با این کارت و مراجعه به فروشگاههای در نظر گرفته شده، سبد کالایی خود را دریافت کنند ضمن اینکه امکان دریافت وجه این سبد کالایی به هیچ وجه وجود ندارد .

سرپرست خانوارهای کارکنان دولت (رسمی، قراردادی و پیمانی) و بازنشستگان و مستمربگیران دولت، سرپرست خانوارهای کارگران قانون کار و تامین اجتماعی، سرپرست خانوارهای نیروهای مسلح و لشگری(بازنشستگان، کارمندان و شاغلین این دستگاهها) و همچنین دانشجویان متاهل بنا به تشخیص وزارتخانه های علوم و بهداشت و دانشگاه آزاد، طلاب حوزه علمیه و زیر پوشش های کمیته امداد و سازمان بهزیستی جامعه هدف مورد نظر سبد کالای حمایت دولت به شمار می آیند.

منبع : خبرگزاری ایرنا

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.