سرویس: سیاسی ۰۹:۴۷ - پنج شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۲

نماینده سابق ولی‌فقیه در نیروی هوایی سپاه:

دولت آینده تنش‌های خارجی را به فرصت تبدیل کند

احمد محی‌الدین میرمرشدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان درباره وعده‌های اقتصادی کاندیداها در مناظرات تلویزیونی اظهار کرد: نمی‌توان برنامه‌های اقتصادی کاندیداها را به طور کامل غیرعملی دانست، اما اگر یک نفر به تنهایی ادعا کند که قادر به رفع تمام مشکلات اقتصادی کشور است، در حال عوام‌فریبی مردم است. وی در ادامه با […]

13920127000468_PhotoAاحمد محی‌الدین میرمرشدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان درباره وعده‌های اقتصادی کاندیداها در مناظرات تلویزیونی اظهار کرد: نمی‌توان برنامه‌های اقتصادی کاندیداها را به طور کامل غیرعملی دانست، اما اگر یک نفر به تنهایی ادعا کند که قادر به رفع تمام مشکلات اقتصادی کشور است، در حال عوام‌فریبی مردم است.

وی در ادامه با اشاره به نکاتی که رئیس‌جمهور ‌آینده باید مدنظر داشته باشد، گفت: رئیس‌جمهور آینده نباید اصراری بر این نکته داشته باشد که فعالیت‌های دولت جدید را از صفر آغاز کند، بلکه لازم است که کارهای خوب دولت گذشته را پیگیری و تکمیل کند.

نماینده سابق ولی‌فقیه در نیروی هوایی سپاه با اشاره به اینکه دولت آینده باید تعامل خود با دو قوه دیگر را به شکل منطقی و گسترده‌تری دنبال کند، افزود: همچنین این دولت باید بتواند روابط بین‌المللی را تعدیل و سالم‌سازی کند؛ به گونه‌ای که تنش‌ها را در حد امکان به فرصت تبدیل کند.

وی با اشاره به اینکه وعده‌های عمل نشده در دولت‌های گذشته  سبب شده که مردم در قبال دولت‌مردان و وعده‌هایشان حالت سرخوردگی پیدا کنند، عنوان کرد: همچنین دولت آینده باید ارتباطی صادقانه با مردم داشته و اعتماد مردم را در جاهایی که از دست رفته است به آنها برگرداند.

میرمرشدی ادامه داد:. بنابراین یکی از مهم‌ترین کارهای رئیس‌جمهور آینده می‌تواند، ترمیم ارتباط دولت و مردم قرار بگیرد.

وی تأکید کرد: همچنین این دولت نباید اجازه دهد ریتم تند فعالیت‌های عمرانی مختلف در سفرهای استانی کند و ارتباط  مستقیم پایتخت با استان‌ها قطع شود.

نماینده سابق ولی‌فقیه در نیروی هوایی سپاه در پایان اذعان داشت: سفرهای استانی توانست امید خوبی در جامعه ایجاد کند و دولت آینده باید این مورد را همچنان پیگیری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.