سرویس: سیاسی ۱۳:۰۷ - جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲

آیت‌الله کعبی: تخریب آیت‌الله مصباح حرکتی ضدانقلابی و خلاف شرع و اخلاق است

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه تخریب‌ های اخیری که علیه آیت‌الله مصباح صورت گرفته حرکتی ضدانقلابی است، گفت: تخریب علامه مصباح خلاف شرع و اخلاق و به مثابه تضعیف روحانیت اصیل است.  آیت‌الله عباس کعبی عضو مجلس خبرگان  رهبری در گفت‌وگو با  فارس، با اشاره به تخریب‌های اخیری که علیه شخصیت […]

132457عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه تخریب‌ های اخیری که علیه آیت‌الله مصباح صورت گرفته حرکتی ضدانقلابی است، گفت: تخریب علامه مصباح خلاف شرع و اخلاق و به مثابه تضعیف روحانیت اصیل است.

 آیت‌الله عباس کعبی عضو مجلس خبرگان  رهبری در گفت‌وگو با  فارس، با اشاره به تخریب‌های اخیری که علیه شخصیت آیت‌الله مصباح‌یزدی صورت گرفته گفت: تخریب آیت الله علامه مصباح یزدی به بهانه حضور فعال و حماسی ایشان در صحنه انتخابات خلاف شرع و اخلاق بوده و قطعاً یک حرکت ضدانقلابی است.
وی با بیان اینکه تخریب علامه مصباح یزدی تضعیف روحانیت اصیل در خط ولایت است، افزود: این تخریب‌های ناجوانمردانه به مثابه تضعیف جایگاه روحانیت است و نباید در این زمینه سکوت کرد.
آیت الله کعبی تصریح کرد: آیت‌الله علامه مصباح یزدی در فتنه ۸۸ بر اساس وظیفه و تکلیف خود در مقابل فتنه گران ایستادند و برای ملت ایران روشنگری کردند.
وی با بیان اینکه آیت الله مصباح یزدی هیچگاه برخلاف نظر ولایت گام بر نمی‌دارند، تاکید کرد: آیت الله علامه مصباح همواره براساس وظیفه وتکلیف شرعی خود عمل می‌کنند و براساس نظر ولایت تصمیم گیری می‌کنند.
عضو جامعه مدرسین تصریح کرد: آیت‌الله علامه مصباح یزدی از سطح بالای معرفت دینی، اخلاقی و علمی برخوردار است و ذره‌ای هوای نفس و منفعت شخصی در نظرات و تصمیم‌گیری‌ها ایشان مطرح نیست؛ هوای نفس به هیچ عنوان در تصمیم‌های گیری‌های علامه مصباح یزدی موضوعیت ندارد چرا که ایشان تنها به فکر عظمت مکتب اسلام و اهل بیت و نظام اسلامی حول ولایت فقیه است.
وی با اشاره به حضور نظری و عملی علامه مصباح یزدی در مباحث اجتماعی اسلام، خاطر نشان کرد: آیت‌الله علامه مصباح یزدی با توجه به تجربه‌ای که قبل و بعد از انقلاب اسلامی داشته‌اند همواره بدعت‌ها را به خوبی شناسایی و با کیاست، فراست و هوشمندی بالای خود در عرصه‌های سیاسی حضور یافته است.
وی با بیان اینکه آیت‌الله علامه مصباح یزدی دغدغه‌ای جز حفظ نظام و ارزش‌های اسلامی حول محور ولایت فقیه ندارد، گفت: آیت‌الله مصباح همواره با انحرافات مبارزه کرده و بدعت‌هایی که به دین وارد می‌شده را شناسایی و به آن مقابله کرده است.
دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.