سرویس: سیاسی ۱۳:۰۵ - جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲

مجتبی مصباح یزدی: آمدن جلیلی برای ما مبارک است/ قرار نیست لنکرانی کنار برود

حجت‌الاسلام مجتبی مصباح یزدی گفت: جامعه ما تحمل این را ندارد که رئیس‌جمهور در مقابل رهبری قرار بگیرد؛ ولو اینکه اینگونه ‘به نظر برسد’/ آمدن جلیلی برای ما مبارک است/ از دیدگاه جبهه پایداری شخص لنکرانی از ابتدا اصلح شناخته شده و قرار هم نیست وی کنار برود. به گزارش نسیم، محور سخنان فرزند آیت‌الله […]

21787حجت‌الاسلام مجتبی مصباح یزدی گفت: جامعه ما تحمل این را ندارد که رئیس‌جمهور در مقابل رهبری قرار بگیرد؛ ولو اینکه اینگونه ‘به نظر برسد’/ آمدن جلیلی برای ما مبارک است/ از دیدگاه جبهه پایداری شخص لنکرانی از ابتدا اصلح شناخته شده و قرار هم نیست وی کنار برود.

به گزارش نسیم، محور سخنان فرزند آیت‌الله مصباح یزدی و عضو جبهه پایداری در جمع دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی جهرم بدین شرح است:
-شرکت در انتخابات و رأی دادن به اصلح وظیفه است و اینکه نتیجه آن چه می‌شود وظیفه ما نیست.
-نظام جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک نظام الگو و جایگزین برای کشورها معرفی شده است.
-به اضمحلال رفتن نظا‌م‌های استکباری دشمن را تحریک می‌کند که تمام توان خود را برای شکست انقلاب بسیج کند.
-تجربه انتخابات گذشته ریاست‌جمهوری در ایران نشان‌دهنده این امر است که دشمنان از فرصت انتخابات برای به چالش کشیدن نظام استفاده می‌کنند.
– آمدن جلیلی به میدان انتخابات را مبارک می‌دانیم و گفتمان ما یکی است و اینکه در نهایت چه می‌شود زود است که روی آن بحث کنیم.
-از دیدگاه جبهه پایداری شخص لنکرانی از ابتدا اصلح شناخته شده و قرار هم نیست وی کنار برود و این تضعیف جلیلی نیست.
-نظارت بر نحوه برگزاری انتخابات، غیرآزاد نمی‌شود، صلاحیت‌ها را شورای نگهبان تعیین می‌کند که تعیین‌کننده آن هم فرد نیست.
-اصلاح‌طلبی یک گروه و حزب نیست یک سری مبانی است و صرف اینکه یک گروه‌هایی حذف شوند و یا در عرصه‌های سیاسی به آنها اقبال نشود معنای آن حذف از نظام نیست.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.