سرویس: سیاسی ۱۳:۰۲ - جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲

پناهیان: کسانی که می‌گویند ما با اسرائیل کاری نداریم ایران را به فلاکت می‌کشانند

علیرضا پناهیان که در همایش سبک زندگی اسلامی ایران سخن می‌گفت افزود: کسانی که شعار نه غزه و نه لبنان جانم فدای ایران سر می‌دادند حاضرند ایران را فدای خودشان کنند اما امثال شهید شاطری‌ها هزاران جان نثار برای ایران تربیت کرده‌اند. جهان نوشت: وی افزود: کسی که شعار نه غزه نه لبنان را سر‌می‌دهد […]

321457854علیرضا پناهیان که در همایش سبک زندگی اسلامی ایران سخن می‌گفت افزود: کسانی که شعار نه غزه و نه لبنان جانم فدای ایران سر می‌دادند حاضرند ایران را فدای خودشان کنند اما امثال شهید شاطری‌ها هزاران جان نثار برای ایران تربیت کرده‌اند.

جهان نوشت: وی افزود: کسی که شعار نه غزه نه لبنان را سر‌می‌دهد حتی فاقد شعور ملی است چه رسد به شعور سیاسی زیرا افق جهانی نگاه جمهوری اسلامی، ایران را در جایگاه برتر منطقه‌ای و جهانی نشانده و استکبار از این وضع هراس دارد در غیر این صورت وقتی که نگاه مسئولان ما منحصر به چهاردیواری ایران شد در نهایت تبدیل می‌شویم به یکی از عمال استکبار و برخی این را متوجه نیستند.
پناهیان افزود: اسرائیل اتاق فکر همه کفر علیه ایران است و ملت ایران با نگاه جهانی خود یقه دشمنانش را در کنار مرزهایشان گرفته است و این موضوع موجب مباهات ملت ایران است.
وی گفت: خودم شاهد بودم برخی از کسانی‌که به دلیل ضدیت با نظام و انقلاب مهاجرت کرده‌اند وقتی برای گردش و تفریح به لبنان می‌آیند و از «پارک ایران» که توسط شهید شاطری در کنار مرز اسرائیل احداث شده است دیدن می‌کنند به وجد می‌آیند و به ایران افتخار می‌کنند این یعنی امثال شهید شاطری‌ها فدایی ایران هستند نه کسانی که فقط ادعا می‌کند.
پناهیان با اشاره به سبک زندگی شهید شاطری گفت: سبک زندگی ایشان یک سبک تمام عیار زندگی ایرانی اسلامی بود و با این روش ایران را به زیبایی تمام معرفی و در دل مردم کشورهای دیگر به ویژه افغانستان و لبنان نفوذ داد به طوری که می‌گفتند ما حضرت امام‌(ره) را با شهید شاطری شناختیم.
وی با اشاره به عشق وسیع شهید شاطری به ولی‌فقیه گفت: شهید شاطری همه هستی و افتخاراتش را به پای ولایت‌فقیه ریخت برخلاف برخی که با احداث چند جاده و ساختمان برای ولی‌فقیه شاخ و شانه کشیدند.
وی در ادامه ویژگی‌های شهید شاطری را منحصر به فرد عنوان کرد و گفت: باید جایزه‌ای به نام «جایزه شهید شاطری» تهیه شود و به بهترین فرستادگان کشورمان به کشورهای دیگر و کسانی که مانند شهید شاطری معرف فرهنگ ایرانی و اسلامی در کشورهای دیگر باشند اهدا شود.
پناهیان در پایان افزود: وقتی خبر شهادت شهید شاطری به لبنان رسید عموم لبنانی‌ها حتی سنی‌ها و مسیحیان متاثر شده و هر کدام چند بار برای گرامیداشت وی مراسم ختم برگزار کردند و امروز زیارت قبر شهید شاطری به یک آرزو برای لبنانی‌ها تبدیل شده است.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.