سرویس: اخبار شهرضا ۱۱:۱۹ - شنبه ۰۷ دی ۱۳۹۲

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرضا:

حماسه نهم دی ولایت‌پذیری مردم را ثابت کرد

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرضا گفت: حماسه نهم دی ولایت‌پذیری مردم را ثابت کرد.

روح الله صالحپور در گفت‌وگو با خبرنگار شهرضانیوز با گرامیداشت حماسه ۹ دی اظهار کرد: حماسه عظیم ۹ دی نشان دهنده روحیه ولایت‌مداری ملت غیور ایران بود.
وی افزود: مردم همیشه در صحنه ایران در حماسه ۹ دی ثابت کردند که تحمل توهین به مقدسات را ندارند.
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرضا خاطرنشان کرد: مردم ما بار دیگر در این روز ثابت کردند که در پیروی از ولایت و دفاع از آرمان‌های اسلام و انقلاب از هیچ تلاشی فروگذاری نمی‌کنند و خط قرمز آنها ولایت فقیه است.
وی افزود: ملت ایران هرگز فتنه ۸۸ را فراموش نخواهند کرد و با درس گرفتن از این حوادث تلخ هر لحظه آماده دفاع از اسلام، انقلاب و ولایت هستند.
صالحپور تصریح کرد: دشمنان ملت ایران و کسانی که تصور می‌کنند می‌توانند میان مردم و نظام اسلامی فاصله بیاندازند باید این پیام نهم دی را بفهمند و بدانند که نظام متعلق به خود مردم است و نگهبان اصلی این نظام اسلامی، مردم هستند.
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرضا گفت: حماسه بزرگ نهم دی از روزهای سرنوشت‌ساز انقلاب اسلامی و مایه بیمه نظام در مقابل توطئه دشمنان شد.
وی افزود: نهم دی ماه سالروز تجدید بیعت با مقام معظم رهبری و پاسداری از ارزش های اسلامی است که برای همیشه در تاریخ ماندگار می‌ماند.
صالحپور با بیان اینکه این روز یادآور اوج عظمت و شکوه حضور و بصیرت بالای مردم ایران است، ادامه داد: مردم ولایت مدار کشورمان در این روز به صورت خود جوش به خیابان‌ها آمدند و به کسانی که در خیال خام خود درصدد براندازی نظام بودند پاسخ کوبنده‌ای دادند و اکنون نیز نهم دی یکی از روزهای ماندگار در تاریخ پرشکوه انقلاب اسلامی است.
وی از تشکیل کمیته تخصصی در راستای بزرگداشت این روز حماسی خبر داد و تصریح کرد: وظایف و شرح فعالیت هر یک از کمیته‌ها به ادارات و مسئولان کمیته‌ها اعلام شده است.
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرضا افزود: این انقلاب متعلق به همه مردم است و تمام برنامه‌های آن نیز باید به صورت مردمی و حول محور تقویت نظام و تنومندی شجره طیبه ولایت انجام شود
وی خاطرنشان کرد: دشمنان اسلام باید بدانند که مردمی‌ترین نظام در جهان، نظام جمهوری اسلامی ایران است و عامل اصلی این پیروزی‌ها حضور گسترده مردم در حمایت از نظام و ولایت است.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.