سرویس: اخبار شهرضا ۱۰:۱۲ - جمعه ۰۶ دی ۱۳۹۲

فرماندار شهرضا:

حماسه ۹ دی برخاسته از بصیرت ملت ایران است

فرماندار شهرستان شهرضا گفت: حماسه ۹ دی برخاسته از بصیرت و دشمن‌شناسی ملت ایران است.

سیدمحمدباقرمحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار شهرضانیوز اظهار کرد: تاریخ انقلاب اسلامی ایران از آغاز تاکنون گواهی می‌دهد که استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا روش‌های مختلفی را برای براندازی این انقلاب از جمله شورش‌ها، کودتا و جنگ را به کار گرفته است.
وی تصریح کرد: ایستادگی و مقاومت ملت ایران به رهبری امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی علیه دشمنان، آنها را مجبور کرد تا از روش دیگری به عنوان جنگ نرم استفاده کنند.
فرماندار شهرضا با بیان اینکه انتخابات ریاست جمهوری ۲۲ خرداد ماه سال ۸۸، انتخاباتی کم نظیر و با اهمیت بود، اضافه کرد: بیش از ۸۵ درصد از جمعیت به پای صندوق‌های رأی رفته بودند و این حضور باشکوه در جهان بی‌نظیر بود.
وی افزود: عدم بصیرت دینی برخی از مسئولان سابق در فتنه ۸۸ مشهود بود و این فتنه با حضور حماسی مردم ولایت‌مدار در روز نهم ۹ تحت زعامت ولی امر مسلمانان خنثی شد.
محمدی گفت: کشورهای استکباری و در رأس آنها آمریکا و رژیم صهیونیستی طی سال‌های اخیر توطئه‌های بسیاری برای ضربه زدن به انقلاب و انتقام گرفتن از ملت ایران به کار بسته‌اند.
وی تصریح کرد: دشمنان اسلام و انقلاب تصور می‌کردند که با گذشت بیش از سه دهه از عمر انقلاب اسلامی، دیگر ملت ایران مانند روزهای نخست انقلاب برای پیگیری و تحقق آرمان‌ها و اهداف خود انگیزه ندارد.
فرماندار شهرضا با بیان اینکه تحلیل‌های غلط کشورهای غربی از واقعیت‌های داخل ایران عامل اصلی تصمیم‌های اشتباه آنها است، گفت: این تصور غلط و غیرمنطقی موجب شد که در سال ۸۸ به بهانه نتایج انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری عوامل مزدور خود در داخل را به خیابان‌ها کشانده و با فریب برخی افراد پروژه براندازی نظام جمهوری اسلامی را علنی کنند.
وی افزود: دشمنان خارجی اسلام و انقلاب و بدخواهان داخلی با به راه‌انداختن فتنه ۸۸ به طور مستقیم رو در روی ملت ایران قرار گرفتند و تصور می‌کردند با جنجال‌ و غوغاسازی می‌توانند مردم ما را مرعوب کنند.
محمدی بیان داشت: این در حالی است که مردم ما با بصیرت و آگاهی، پروژه دشمنان را درک کرده و فریب شعارهای پوچ آنها را نخوردند.
وی با اشاره به حماسه بزرگ نهم دی گفت: مردم ما در این روز بار دیگر به صورت آگاهانه در صحنه حضور یافته و در دفاع از ولایت پاسخ محکمی به فتنه‌گران داخلی و دشمنان خارجی دادند.
فرماندار شهرضا تصریح کرد: در این روز اکثریت مطلق ملت ایران و حتی آنهایی که فریب تبلیغات دروغین فتنه‌گران را در روزهای نخست خورده بودند، به صورت یکپارچه در میدان حاضر شده و حضور گسترده آنها بار دیگر نقشه‌های دشمنان را خنثی کرد.
وی با اشاره به در پیش بودن سالروز حماسه نهم دی گفت: فتنه‌گران و عوامل فریب‌خورده دشمنان از یادآوری حماسه ۹ دی هراس دارند، چراکه در این روز ضعف و زبونی آنها و همچنین اقتدار و ولایت‌مداری ملت ایران اثبات شد.
محمدی تاکید کرد: همه‌ی ما باید مراسم مربوط به سالروز حماسه بزرگ و عظیم ۹ دی را به صورت باشکوه برگزار کنیم تا ضمن یادآوری اقتدار ملت ایران، روزهای تلخ گذشته را در ذهن خود بار دیگر مرور کرده و از آن درس بگیریم.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.